Sniło mi się, że...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez mała_maupka » poniedziałek, 5 lut 2007, 11:12

Za takie sny to ja dziękuję
mała_maupka
Rozgrzewa się
 
Posty: 24
Dołączył(a): niedziela, 4 lut 2007, 12:49

Postprzez cushu » poniedziałek, 5 lut 2007, 12:54

Pierwszy raz w życiu efekty specjalne w moim śnie były animowane.. i to na naprawdę wysokim poziomie. :twisted:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez kamila » wtorek, 6 lut 2007, 10:25

Miałam poważną rozmowę z moim Romeo, nawet płakał.. Fido, później ci opowiem :* :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Tutmosis » wtorek, 6 lut 2007, 10:42

Śniło mi się, że nastąpiła wolność słowa.
Tutmosis
Coś tam napisał
 
Posty: 64
Dołączył(a): wtorek, 6 lut 2007, 10:38

Postprzez EwkaNOE » środa, 7 lut 2007, 23:45

sniło mi się że zbudowałam dom...z góralami!
Avatar użytkownika
EwkaNOE
Rozgrzewa się
 
Posty: 14
Dołączył(a): środa, 20 gru 2006, 19:23
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Tisaja » czwartek, 8 lut 2007, 11:36

Ja rzadko pamiętam sny... ale na szczęście jestem ratowana w cudzych...
Mam swoich Bohaterów... :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Przecież naprawdę potrzebuję RATUNKUuuu... :roll: :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez jest_taki_wiatr » czwartek, 8 lut 2007, 12:23

ostatnio mam w penym sensie koszmary, sni mi sie osoba o ktorej chcialbym jak najszybciej zapomniec, widac nie dane mi to jest za szybko, a dziwne, bardzo mnie dziwi ze nie potrafie zapomniec, czyzby jednak byla kiedys dla mnie kims waznym?
jest_taki_wiatr
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 27 sty 2007, 11:01

Postprzez carambol » czwartek, 8 lut 2007, 22:17

Śniło mi się, że dwa pijaki nie chciały mi drogi pokazać. Ale w końcu pokazali. Ale ile musiałem się namęcyć.
carambol
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): czwartek, 8 lut 2007, 21:46

Postprzez umberto » sobota, 10 lut 2007, 08:09

że zalało plaże
umberto
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 07:48

Postprzez mimoza » sobota, 10 lut 2007, 13:00

jestem łysy
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez telka_es » niedziela, 11 lut 2007, 15:48

o ja a mnie sie nic ostatnio śnić nie chce........... :cry:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez telka_es » niedziela, 11 lut 2007, 15:55

:shock: jak ci sie nie śni nic przez tyle lat - nie pamiętasz........ i tyle ..........
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości