
no to jest post z ubiegłego roku, ile mnie to kosztowało by to odszukaćKamila napisał(a):dostałam w nocy wiadomość, że mam żałować, że mnie nie ma.., ale ja naprawdę zdychałam z natłoku obowiązków i przyczyn zdrowotnych.. w następnym roku będę .. dobrze, że się dobrze bawiliście
, więc tego roku przybyłam na Marlejki i było, hmmm.. szukam odpowiedniego słowa, ale znaleźć nie mogę
, więc powiem prosto, było super
. Teraz trza sie ubrać, umyć i do miasta, spadam, paaa 
I co z tego wyszło? Wielkie...
Nie wiem jakie uczucie w nas dominowało
Wściekłość? Bezsilność? Rozbawienie?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 8 gości