ZIMA

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olga » piątek, 26 sty 2007, 20:07

:jupi: Toruń nareszcie zasypany... tzn. mogłoby być tego śniegu dużo, dużo więcej no ale cała noc przed nami :roll:
Widoczność w tej chwili jest całkiem niezła skoro widzę wieżowiec, który przed chwilą był tylko budynkiem widmem :wink:

Aż mam ochotę się ubrać i wyjść na spacer, ale ten wiatr mnie zniechęca :/

Zdecydownaie współczuję kierowcom :/
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Olga » sobota, 27 sty 2007, 19:01

Wieżowiec, który jeszcze 10 minut temu mogłam podziwiać z okna, przestał istnieć :D Ściana śniegu!! Jest po prostu cudownie :roll:

:jupi:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Olga » sobota, 27 sty 2007, 22:50

WZT napisał(a):
Olga napisał(a):Wieżowiec, który jeszcze 10 minut temu mogłam podziwiać z okna, przestał istnieć :D Ściana śniegu!! Jest po prostu cudownie :roll:
:jupi:

A FUJ!!!!!
ja bylem w tym czasie na dworzu- zimno pizga i jeszcze te biale sypie....
FUJ!


:evil: Nie znasz się... jak można tak mówić o pięknej zimowej pogodzie? :p Co prawda nie mam 100% pewności, że byłabym tak samo optymistycznie nastawiona gdybym była wtedy na dworzu :roll:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kulA » niedziela, 28 sty 2007, 08:01

pada, pada i niech jeszcze troche tego sniegu popada bo w piatek planujemy jednodniowy wypad do ustronia lub szczyrku poszalec troche na bialym, on na nartach ja na desce, juz sie nie mohe doczekac ach :roll:
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez m@rta » niedziela, 28 sty 2007, 11:55

no i gdzie ten snieg :cry:
Avatar użytkownika
m@rta
Bywalec
 
Posty: 43
Dołączył(a): piątek, 5 sty 2007, 17:56

Postprzez Olga » niedziela, 28 sty 2007, 16:07

Jest beznadziejnie :( Gdzie ta piękna zima? Gdzie ten mróz? Gdzie ta magiczna biel sypiąca się z nieba? Co to ma być? Już po zimie? Już po skrzypiącym pod nogami śniegu? :cry:
Jestem nieszczęśliwa :placze: :p
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kulA » niedziela, 28 sty 2007, 16:13

Olga napisał(a):Jest beznadziejnie :( Gdzie ta piękna zima? Gdzie ten mróz? Gdzie ta magiczna biel sypiąca się z nieba? Co to ma być? Już po zimie? Już po skrzypiącym pod nogami śniegu? :cry:
Jestem nieszczęśliwa :placze: :p

u mnie to wszystko jest, co chwile pada snieg, czasem lekko proszy czasem pada tak ze po 5min na powietrzu wyglada sie jak balwanek, jest pieknie :)
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kurczaczek » niedziela, 28 sty 2007, 18:36

Przepraszam ale musze to napisać.
Wczoraj w ciągu dnia w Gdańsku nie dość ze padał śnieg to było ślisko i no żem się dwa razy wywaliła :p przy czym miałam tyle smiechu że nie mogłam wstać. Po pierwsze dlatego że było tak ślisko a po drugie z tej całej dziwnej sytuacji bo zdarzyło mi się to pierwszy raz w życiu. W efekcie jakiś starszy pan pomagał mi wstać. :lol:

Teraz pada deszcze ze śniegiem i mam małą nadzieje że w nocy nie będzie przymrozku i jutro nie będę przeżywała podobnej sytuacji... :P
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez amaron » niedziela, 28 sty 2007, 21:37

mokro i slisko ....
amaron
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 28 sty 2007, 20:31
Lokalizacja: Nibylandia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 7 gości