Toruń nareszcie zasypany... tzn. mogłoby być tego śniegu dużo, dużo więcej no ale cała noc przed nami
Widoczność w tej chwili jest całkiem niezła skoro widzę wieżowiec, który przed chwilą był tylko budynkiem widmem
Aż mam ochotę się ubrać i wyjść na spacer, ale ten wiatr mnie zniechęca
Zdecydownaie współczuję kierowcom


Ściana śniegu!! Jest po prostu cudownie
Nie znasz się... jak można tak mówić o pięknej zimowej pogodzie?
Co prawda nie mam 100% pewności, że byłabym tak samo optymistycznie nastawiona gdybym była wtedy na dworzu 
Gdzie ta piękna zima? Gdzie ten mróz? Gdzie ta magiczna biel sypiąca się z nieba? Co to ma być? Już po zimie? Już po skrzypiącym pod nogami śniegu?
