Weteryniarze

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Weteryniarze

Postprzez PIOTRGAN » poniedziałek, 22 sty 2007, 11:35

Jak w temacie :)


Kogo najlepiej wspominacie, lub polecilibyście do opieki nad kotkiem :) w kołobrzegu :wink:
Avatar użytkownika
PIOTRGAN
Ważniak
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa, 23 lis 2005, 22:06
Lokalizacja: Z POD MIASTA

Postprzez pan_od_muzyki » poniedziałek, 22 sty 2007, 12:24

znam pewna 'kocia mame' co ma w domu 5 kotow. jedynego weteryniarza ktorego uznaje to takiego pana z radzikowa co ma swoja siedzibe zaraz przy tym cmentarnym kosciele, co sie buduje. nie znam dokladnego adresu ale polecam wizyte tam. no i zostaje jeszcze niejaki pan Brelik - solidna firma. :)
Avatar użytkownika
pan_od_muzyki
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sty 2007, 09:35
Lokalizacja: stąd

Postprzez loisslane » poniedziałek, 22 sty 2007, 12:36

Pan Brelik nie jest zły, ale szczerze mówiąc, czasem mam wrażenie, że nie zawsze stara się do końca. Polecam raczej panią Kolman ze Słonecznej. Odradzam natomiast przychodnię Gołębiewskich - kiedys chcieli mi uspic kota, ktory mial tylko stluczoną łapę :evil:
loisslane
 

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 22 sty 2007, 12:40

zgadza sie pan Brelik jest bardzo ok...

kiedys bede polecal swietnego weterynarza...no ale to tak za 10 lat :)
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

...ale to już było :)

Postprzez Hugolina » poniedziałek, 22 sty 2007, 14:29

niedawno sama zakładałam podobny.
Zobacz
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.ph ... eterynarza
Hugolina
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 30 wrz 2006, 10:49

Postprzez jeepi_srs » poniedziałek, 22 sty 2007, 14:36

Mysle ze ostatnio chwalonym weterynarzem jest wlasnie wspomniana babka wyzej ze Slonecznej.
Brelika nie polecam - bardzo nie trafne diagnozy
Golebiewskiego nie polecam - nie trafione diagnozy i w tym jedna zabila mi psa
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez james » poniedziałek, 22 sty 2007, 15:17

pan mariusz brelik...
wg mnie najlepszy w miescie.polecam w 100000%!!
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez karolina » czwartek, 25 sty 2007, 09:20

pan_od_muzyki napisał(a):znam pewna 'kocia mame' co ma w domu 5 kotow. jedynego weteryniarza ktorego uznaje to takiego pana z radzikowa co ma swoja siedzibe zaraz przy tym cmentarnym kosciele, co sie buduje. nie znam dokladnego adresu ale polecam wizyte tam. no i zostaje jeszcze niejaki pan Brelik - solidna firma. :)



brelik mi zabil psa :cry: , a pan G.... pomylil kota z psem tak byl napity

sadze ze ta kobitka z radzikowa jest najelpsza,
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez loisslane » czwartek, 25 sty 2007, 09:24

[quote="karolina
brelik mi zabil psa :cry: , a pan G.... pomylil kota z psem tak byl napity

sadze ze ta kobitka z radzikowa jest najelpsza,[/quote]

Ja tez tak uważam. Z kilkunastoletniego doświadczenia posiadaczki zwierzaków rozmaitych gatunków :)
loisslane
 

Postprzez PIOTRGAN » czwartek, 25 sty 2007, 10:36

TO JEST PARA weterynarzy ??

Bo mowa o pani i o panu z radzikowa?
Avatar użytkownika
PIOTRGAN
Ważniak
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa, 23 lis 2005, 22:06
Lokalizacja: Z POD MIASTA

Postprzez loisslane » czwartek, 25 sty 2007, 10:37

PIOTRGAN napisał(a):TO JEST PARA weterynarzy ??

Bo mowa o pani i o panu z radzikowa?


Nie. Mowa jest o pani Katarzynie Kolman z ul. Slonecznej (Radzikowo)
loisslane
 

Postprzez Tisaja » czwartek, 25 sty 2007, 10:43

Na Breliku sie nie zawiodłam.. leczył mi kota,psa, swinke morska..
Moim zdaniem jest lekarzem z powołania, ponieważ przy dłuższym leczeniu potrafi dawać zastrzyki za darmo, jakieś pigułki, badania kontrolne... czyli nie jest nastawiony wyłacznie na zysk.. a na to aby pomóc zwierzakowi...

Teraz mam w planach kota.. i z cała pewnoscia bedzie pod opieka medyczna p.Brelika.
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez loisslane » czwartek, 25 sty 2007, 10:54

Tisaja napisał(a):Na Breliku sie nie zawiodłam.. leczył mi kota,psa, swinke morska..
Moim zdaniem jest lekarzem z powołania, ponieważ przy dłuższym leczeniu potrafi dawać zastrzyki za darmo, jakieś pigułki, badania kontrolne... czyli nie jest nastawiony wyłacznie na zysk.. a na to aby pomóc zwierzakowi...


tak, to prawda, Pan Brelik nie jest materialista, np. koty z podworka leczy za darmo, widac, ze zalezy mu na zwierzetach, nie zysku. ale niestety nie jest nieomylny.
loisslane
 

Postprzez Flo » czwartek, 25 sty 2007, 10:57

loisslane napisał(a):
Tisaja napisał(a):Na Breliku sie nie zawiodłam.. leczył mi kota,psa, swinke morska..
Moim zdaniem jest lekarzem z powołania, ponieważ przy dłuższym leczeniu potrafi dawać zastrzyki za darmo, jakieś pigułki, badania kontrolne... czyli nie jest nastawiony wyłacznie na zysk.. a na to aby pomóc zwierzakowi...


tak, to prawda, Pan Brelik nie jest materialista, np. koty z podworka leczy za darmo, widac, ze zalezy mu na zwierzetach, nie zysku. ale niestety nie jest nieomylny.


nikt nie jest
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez loisslane » czwartek, 25 sty 2007, 11:00

Flo napisał(a):
loisslane napisał(a):
Tisaja napisał(a):Na Breliku sie nie zawiodłam.. leczył mi kota,psa, swinke morska..
Moim zdaniem jest lekarzem z powołania, ponieważ przy dłuższym leczeniu potrafi dawać zastrzyki za darmo, jakieś pigułki, badania kontrolne... czyli nie jest nastawiony wyłacznie na zysk.. a na to aby pomóc zwierzakowi...


tak, to prawda, Pan Brelik nie jest materialista, np. koty z podworka leczy za darmo, widac, ze zalezy mu na zwierzetach, nie zysku. ale niestety nie jest nieomylny.


nikt nie jest


jasne. ale chyba lepiej, zeby wlascieciel kotka, pieska czy zlotej rybki wiedzial o tym zanim podejmie decyzje, w ktore rece oddac swojego zwierzaka.
loisslane
 

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości