FiDo napisał(a):kamila napisał(a):no i jak przyjedziesz to też można coś zorganizować![]()
tak, Ty juz kiedys mi wodke proponowalas. i co ?:P
a komu nie?
Kazdy z nas jest inny i kazdemu co innego do zaspokojenia nudy potrzebne. Jesli glowa pelna pomyslow to nie mozna sie nudzic. Ludzie bezbarwni w kazdym miescie beda sie nudzic nawet w Machaczkale



Ot i moja recepta 

