Recepta na przetrwanie w Kolobrzegu

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo » wtorek, 23 sty 2007, 23:55

FiDo napisał(a):
kamila napisał(a):no i jak przyjedziesz to też można coś zorganizować :lol: :P


tak, Ty juz kiedys mi wodke proponowalas. i co ?:P


a komu nie? :lol:

Kazdy z nas jest inny i kazdemu co innego do zaspokojenia nudy potrzebne. Jesli glowa pelna pomyslow to nie mozna sie nudzic. Ludzie bezbarwni w kazdym miescie beda sie nudzic nawet w Machaczkale
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ewe » środa, 24 sty 2007, 09:08

JA w zimę zaliczam basen, siłownię, trochę zabiegów,szkoła i chyba zapiszę się na kurs tańca, tak dla zabawy,jeśli jest taki oczywiście. Trochę popracuję i znowu będzie słońce i ciepełko. A zima brzydka minie/ ładna jest tylko w górach i przy suchym powietrzu/
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Syriusz » środa, 24 sty 2007, 09:36

Ćwiczenia tak, basen też, dalej to dobra książka, dobry film i ......internet :evil: :twisted:
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez barmaid » środa, 24 sty 2007, 09:42

Recepta na przetrwanie w Kolobrzegu....hmmmm....praca, praca, praca...za cos trzeba w tym drogim mieście żyć..... A by zyc spokojnie to trzeba robić coś 24h na dobę.... i nie ma wtedy czasu na nudę :) Ot i moja recepta :D
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez kamila » środa, 24 sty 2007, 10:10

Flo napisał(a):a komu nie? :lol:
idziemy? :lol: :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez pan_od_muzyki » środa, 24 sty 2007, 10:18

ewe napisał(a):JA w zimę zaliczam basen, siłownię, trochę zabiegów,szkoła i chyba zapiszę się na kurs tańca, tak dla zabawy,jeśli jest taki oczywiście. Trochę popracuję i znowu będzie słońce i ciepełko. A zima brzydka minie/ ładna jest tylko w górach i przy suchym powietrzu/


Szkola tanca jest na ul zygmuntowskiej, przy rzece, zaraz za ta drewniana knajpa w ciagu budynkow gdzie min. miesci sie sklep z czesciami samochodowymi FOTA i jakis tam sklep spozywczy.... Polecam pojawic sie tam w poniedzialek o 20 i ustalic szczegoly:)
Avatar użytkownika
pan_od_muzyki
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sty 2007, 09:35
Lokalizacja: stąd

Postprzez report » piątek, 26 sty 2007, 21:37

dobre miejsce na śmierć... grobowiec z widokiem na morze -
report
 

Postprzez McCool » sobota, 27 sty 2007, 13:56

Czy takie dobre? Jakieś 50 lat i woda szczątki wypłucze. ;/
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez amaron » niedziela, 28 sty 2007, 21:48

najlepszy jest osrodek i pensjonariusze :D
amaron
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 28 sty 2007, 20:31
Lokalizacja: Nibylandia

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości