SatH^Raa napisał(a):Czy ktoś wie jak wygląda sprawa z siłownią w Milenium? Podobno już otwarta?
Tak sie zastanawiam i dziwi mnie ze "Jacek" nie zaiwestuje w jakies medium typu internet - stronka w sumie monopol. Odnosnie pytania tablica juz widnieje przed Milenium wiec chyba juz ruszyło. Natomiast zastanawiam sie czy to drugi obiekt Pana Jacka czy silownia w MSWiA zostala zamknieta.



nie pozwól aby praca pochłaniała Cię całego