Gdzie siłownia ???

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez dankul » środa, 10 sty 2007, 12:57

SatH^Raa napisał(a):Czy ktoś wie jak wygląda sprawa z siłownią w Milenium? Podobno już otwarta?


Tak sie zastanawiam i dziwi mnie ze "Jacek" nie zaiwestuje w jakies medium typu internet - stronka w sumie monopol. Odnosnie pytania tablica juz widnieje przed Milenium wiec chyba juz ruszyło. Natomiast zastanawiam sie czy to drugi obiekt Pana Jacka czy silownia w MSWiA zostala zamknieta.
Avatar użytkownika
dankul
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 16 wrz 2004, 11:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Martius » środa, 10 sty 2007, 13:56

tak siłownia w millenium jest otwarta od 2 stycznia 2007 roku
karnet 95 zlotych .

P.s siłownia w mswia byla jest i bedzie czynna
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez jAc_EnTy » środa, 10 sty 2007, 13:57

z tego co się orientuje jest to druga siłownia. Obie funkcjonują, tylko jest dość wysoka różnica pomiędzy cenami karnetów, ale w milenium jest też nowszy sprzęt (różnica w cenie to coś ponad 30zl - w milenium drozej) powierzchnia też całkiem spora bo podobno ok 400m2. Tyle co wiem, nie byłem więc nie są to pewniki ale tak zasłyszałem od znajomych, jedyne to pewne jest to, że w msw siłownia otwarta i ma się dobrze :)
Avatar użytkownika
jAc_EnTy
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 21:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Tisaja » środa, 10 sty 2007, 14:05

Kiedys naprawde dobry sprzęt był w siłowni pod Kazamatami..
Dawno jednak nie byłam (kilka lat) wiec nie wiem, czy coś sie tam zmieniło..

Jedno jest pewne chodzić tam wówczas lepiej było rano.. po południu była masakra.

Siłownia w Milenium.. hmm... może znowu sie pomeczyć? :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez jAc_EnTy » środa, 10 sty 2007, 14:07

Tisaja ten sprzęt z kazamatów jest (jeśli się nie myle) w milenium, ale sprzęt w MSWiA mimo ,że stary to też spełnia swoją role wyśmienicie :)
Avatar użytkownika
jAc_EnTy
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 21:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ewe » czwartek, 11 sty 2007, 09:05

Jedno wejście 10 zł. Jeśli karnet za 95zł na cały miesiąc i można hasać do woli , ohne grenze.
czynne długo ,przypuszczam ,że tak samo jak basen , wczoraj np: ok 20.00 jeszcze ćwiczyli
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez jAc_EnTy » czwartek, 11 sty 2007, 15:27

poniedziałek - piątek 9.00-12.30 15.30-21.00
sobota 10-14 (tego nie jestem pewien)
Avatar użytkownika
jAc_EnTy
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 21:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ewe » piątek, 12 sty 2007, 09:39

Godziny i to że jest drogo to mało ważne, ale każdy ćwiczący jest pouczany przez trenera Jacka , on zaleca ćwiczenia i pilnuje ich wykonania . Widać, że wkłada w to serce.
Jest też wiele ćwiczących pań
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 22 sty 2007, 15:47

moi kumple cwicza w domu... nakupili sobie sprzet przez pare lat...i cwicza za darmo...kiedy chca i jak chca...

no, ale wtedy jeden pokoj jest troche wylaczony z obiegu w mieszkaniu...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Trojan » poniedziałek, 22 sty 2007, 15:48

SatH^Raa napisał(a):Jacek w Milenium: od poniedziałku do piątku 9.00-12.30, 15.30-21.00, sobota 10.00-14.00, niedziela 10.00-13.00.
Faktycznie 95 zł za miesiąc/bez ograniczeń, to samo w MSWiA chyba 48 zł.

Czy w Kołobrzegu są jakieś alternatywy? Otwarta siłownia w jakimś ośrodku, albo coś? Dla kogoś chcącego ćwiczyć dwa razy w tygodniu to jest nieszczególnie fajna oferta...


w MSWiA jest 52 zł za miesiąc , wejście jednorazowe 6 zł , dwa razy w tygodniu ? troszkę mało
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 22 sty 2007, 15:53

SatH^Raa napisał(a):Siłownia, bieganie, praca... i praca. Czasem jakiś basen, może łyżwy, każdemu według potrzeb i wolnego czasu. Nie każdy może sobie pozwolić na pięć treningów w tygodniu.


no dokladnie...moi kumple jak teraz pracuje na budowie do 16 lub 17 to pozniej nie maja sily czesto na treningi...ale z 2 razy w tygodniu gdzies cwicza...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Trojan » poniedziałek, 22 sty 2007, 15:57

dlaczego zaraz 5 ? Na początek 3 wystarczą , potem można sobie dołożyć w zależności od potrzeb. Co do braku czasu....wystarczy chcieć :D nie pozwól aby praca pochłaniała Cię całego
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości