Recepta na przetrwanie w Kolobrzegu

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » poniedziałek, 22 sty 2007, 12:59

pan_od_muzyki napisał(a):
Mafi - eeeeeeee studencko to wiesz, tanie piwa, wielka ekipa gdzies z zakamarkach
akademika i wcale duzo pieniedzy do dobrej zabawy nie trzeba:)

Nie każdy preferuje takie sporty, jak picie piwa [czy też innych napoi] na czas... albo co gorsza ilość. ;)

Fidziak... czepiasz się ;)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez FiDo » poniedziałek, 22 sty 2007, 13:00

Mafi napisał(a):
Fidziak... czepiasz się ;)


no ale, ze co? ze chodzi o nude, ale nie o nude, taak? :P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kamila » poniedziałek, 22 sty 2007, 13:03

ja się tam nie nudzę, mam w piątki swoje miejsce spotkań z ludźmi z ośrodka, mam mode na sukces, mam gila w nosie, mam przyjaciół, którzy zawsze mnie zaskakują :) , nuda mi nie grozi, nooo i mam tone książek do przemaglowania :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 22 sty 2007, 13:04

ja mam fajna dziewczyne... ona mi starcza za wszystko na razie... w tym miescie na pewno...

jak z nia jestem, to niewazne co i gdzie robie :)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 22 sty 2007, 13:07 przez Bonhart, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez pan_od_muzyki » poniedziałek, 22 sty 2007, 13:04

Fido dzieki za konstruktywna krytyke ale napisalem:

"Podajcie mi swoje przepisy na 'kulturalno-sportowo-rozrywkowe' spedzanie czasu
w Kolobrzegu."

... a noz nudni i nieciekawi ludzie znajda tu jakis przepis dla siebie.
od tak ciekawych osobistosci jak ty. ktorzy ostatnio spedzili max 2 dni w kolobrzegu
i to Bog wie kiedy. oczywiscie bez urazy. 8)
Avatar użytkownika
pan_od_muzyki
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sty 2007, 09:35
Lokalizacja: stąd

Postprzez FiDo » poniedziałek, 22 sty 2007, 13:06

kamila napisał(a):ja się tam nie nudzę, mam w piątki swoje miejsce spotkań z ludźmi z ośrodka, mam mode na sukces, mam gila w nosie, mam przyjaciół, którzy zawsze mnie zaskakują :) , nuda mi nie grozi, nooo i mam tone książek do przemaglowania :)


no i o to chodzi. malo zycia na obejrzenie wszystkich filmow, przeczytanie ksiazek, zrobienie paru ciekawych rzeczy itp...

najlepsze sposoby na nude w Kolobrzegu? jak dla mnie (poza wyzej wymienionymi):
bieganie, rower, tawerna, fotografia, komputer, klocki legi i czas leeeciiiiiii
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » poniedziałek, 22 sty 2007, 13:07

pan_od_muzyki napisał(a):Fido dzieki za konstruktywna krytyke ale napisalem:

"Podajcie mi swoje przepisy na 'kulturalno-sportowo-rozrywkowe' spedzanie czasu
w Kolobrzegu."

... a noz nudni i nieciekawi ludzie znajda tu jakis przepis dla siebie.
od tak ciekawych osobistosci jak ty. ktorzy ostatnio spedzili max 2 dni w kolobrzegu
i to Bog wie kiedy. oczywiscie bez urazy. 8)


uu, no takiego kontrataku sie nie spodziewalem :) 20 lat mieszkalem w Kolobrzegu i nie przypominam sobie kiedy ostatni raz sie tak naprawde tam nudzilem.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 22 sty 2007, 13:08

no a forum TKK :?: ...ile sob tu siedzi...to tez recepta na nude...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez loisslane » poniedziałek, 22 sty 2007, 13:15

FiDo napisał(a):
kamila napisał(a):ja się tam nie nudzę, mam w piątki swoje miejsce spotkań z ludźmi z ośrodka, mam mode na sukces, mam gila w nosie, mam przyjaciół, którzy zawsze mnie zaskakują :) , nuda mi nie grozi, nooo i mam tone książek do przemaglowania :)


no i o to chodzi. malo zycia na obejrzenie wszystkich filmow, przeczytanie ksiazek, zrobienie paru ciekawych rzeczy itp...

najlepsze sposoby na nude w Kolobrzegu? jak dla mnie (poza wyzej wymienionymi):
bieganie, rower, tawerna, fotografia, komputer, klocki legi i czas leeeciiiiiii


dołączam się
ja się nie nudzę, zawsze mam tutaj jakieś zajęcie, które wcale nie musi wiązać się z wyjściem na miasto. wieczory mijają mi tak szybko, że czasem nawet nie zdążę zrobić wszytskiego, na co mam ochotę. ruch, sport, morze, wszystkie gwiazdy na niebie poza miastem, czasem pogawędka z Jasiem w Fiddlersie, kawka z przyjaciółmi, plotki z siostrami, wieczór z dobrym jedzonkiem. trzeba umiec spędzać czas samemu ze sobą, nie uzalezniać się od instytucji kulturalnych czy innych ludzi ;)
loisslane
 

Postprzez pan_od_muzyki » poniedziałek, 22 sty 2007, 13:55

WZT napisał(a):Troche dziwi mnie ten temat- jak czytam wypowiedzi autora w tym temacie to odnosze nastepujace wrazenie:
nudzi mi sie jak cholera i niech ktos mi poda 100% sposob na nude a ja sobie posiedze i poczytam wypowiedzi, pomarudze i cos wybiore sobie....
Wiem czepiam sie ale jak mi sie nudzi to szukam sobie jakiegos zajecia.... no ale jesli lubisz wszykot podane na tacy to prosze oto moja racepta na zabicie nudy w miescie tak smutnym ze karaluchy zawracaja :


haha, wiesz co jak czytam ten temat od poczatku to faktycznie tez odnosze takie wrazenie:) ej no nie zrozumcie mnie zle. prawde mowiac ostatnio tak sobie 'pozapychalem' tydzien w tym miescie, ze ciezko sie dobrze wyspac. zaczalem smigac na niemiecki, basen, silownie, kurs tanca do tego poswiecam duzo czasu muzyce, ksiazka przed snem i co jakis czas obejrze sobie film...
nie wiem na co liczylem. chyba na cos typu: 'gramy w kosza na sali Rycerskiej w srody - wpadaj, wklad 5zl:)'

no nic.. dowiedzialem sie przynajmniej o tym kinie Piast i cos na temat klatki 2x2 w noge gdzies w mosirze. dzieki za informacje - skorzystam i 'dopchne' do repretuaru:)

ale ciesze sie ze jest tyle optymistow co do pozasezonowego egzystowania w KG. :roll:
Avatar użytkownika
pan_od_muzyki
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sty 2007, 09:35
Lokalizacja: stąd

Postprzez kamila » poniedziałek, 22 sty 2007, 13:57

FiDo napisał(a):
kamila napisał(a):ja się tam nie nudzę, mam w piątki swoje miejsce spotkań z ludźmi z ośrodka, mam mode na sukces, mam gila w nosie, mam przyjaciół, którzy zawsze mnie zaskakują :) , nuda mi nie grozi, nooo i mam tone książek do przemaglowania :)
no i o to chodzi. malo zycia na obejrzenie wszystkich filmow, przeczytanie ksiazek, zrobienie paru ciekawych rzeczy itp...
najlepsze sposoby na nude w Kolobrzegu? jak dla mnie (poza wyzej wymienionymi):
bieganie, rower, tawerna, fotografia, komputer, klocki legi i czas leeeciiiiiii
no i jak przyjedziesz to też można coś zorganizować :lol: :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » poniedziałek, 22 sty 2007, 13:58

kamila napisał(a):no i jak przyjedziesz to też można coś zorganizować :lol: :P


tak, Ty juz kiedys mi wodke proponowalas. i co ?:P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez loisslane » poniedziałek, 22 sty 2007, 14:01

panie od muzyki, zapraszamy na shoutbox. poznasz tam ciekawych ludzi :wink: , z ktorymi nudzic sie nie będziesz, czasem tez umawiaja sie na spotkanie w realu :)
loisslane
 

Postprzez kamila » poniedziałek, 22 sty 2007, 14:02

FiDo napisał(a):
kamila napisał(a):no i jak przyjedziesz to też można coś zorganizować :lol: :P
tak, Ty juz kiedys mi wodke proponowalas. i co ? :P
mamy całe życie przed sobą :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości