Najlepiej za darmo 

loisslane napisał(a):A ja mysle, ze to prowokacja. Zawsze czytam kazdy nowy post bosa, bo przy zadnym innym tak sie nie usmieje. To chyba takie moje male zboczenie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości