Ja niee kczzemm nic muwic ale...ALEEE...ALEEEE!! ..on naprawde tak pisze. To samo wyprawia na swoich rewelacyjnych aukcjach allegro ) Gość jest niereformowalny...
loisslane napisał(a):A ja mysle, ze to prowokacja. Zawsze czytam kazdy nowy post bosa, bo przy zadnym innym tak sie nie usmieje. To chyba takie moje male zboczenie