WZT napisał(a):prawde powiedziawszy to tam niewiele stracilas zasypiajac na tym filmie....
No to chociaż o tyle dobrze
Ale z drugiej strony zawsze chciałam go oglądnąć i nigdy nie mogłam
I z tego wszystkiego wychodzi, że dalej nie mogę 
WZT napisał(a):prawde powiedziawszy to tam niewiele stracilas zasypiajac na tym filmie....
Ale z drugiej strony zawsze chciałam go oglądnąć i nigdy nie mogłam
I z tego wszystkiego wychodzi, że dalej nie mogę 
Wkońcu po długim oczekiwaniu aż odgłosy ucichną, zwlekłam się z łóżka, podreptałam do drugiego pokoju i w nim też zamknęłam drzwi
Nieco to pomogło... zamiast głośnych, wyraźnych odgłosów były głośne, przytłumione odgłosy
Dzisiaj w nocy zapewne będzie powtórka z rozrywki 

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości