Która sieć

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Syriusz » wtorek, 16 sty 2007, 21:49

andzia napisał(a):wybór zawsze ogłupia ala proponuję Plusa.



Wczym jest lepszy od innych?
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez loisslane » środa, 17 sty 2007, 09:29

Powiem tak: wielokrotnie spotkalam sie z sytuacjami, ze w pomieszczeniach podziemnych (chocby Saksofon) i budynkach o grubych murach zasięg ma tylko Plus. Najgorzej jest tam z Erą i Heyah.
Ale myslę, że oferty sieci są do siebie zbliżone i jak ktoś juz zauważył, najlepiej wybrać tę, z której korzysta najwięcej bliskich i znajomych. To jest po prostu praktyczne.
loisslane
 

Postprzez Jeremiah » środa, 17 sty 2007, 10:53

Racja, plus ma najlepszy zasięg, ale po dwóch latach współpracy zrezygnowalem na rzecz ery,. Mimo gorszego zasięgu lepsza obsługa...
Jeremiah
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): poniedziałek, 8 sty 2007, 14:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Syriusz » środa, 17 sty 2007, 10:55

loisslane napisał(a):Powiem tak: wielokrotnie spotkalam sie z sytuacjami, ze w pomieszczeniach podziemnych (chocby Saksofon) i budynkach o grubych murach zasięg ma tylko Plus. Najgorzej jest tam z Erą i Heyah.
Ale myslę, że oferty sieci są do siebie zbliżone i jak ktoś juz zauważył, najlepiej wybrać tę, z której korzysta najwięcej bliskich i znajomych. To jest po prostu praktyczne.


W sumie masz rację.

Pytałem się bo niedługo kończy mi się umowa i myślałem o zmianie sieci, ale chyba pozostanę w erze.
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez skorpion » sobota, 20 sty 2007, 11:13

Era jest njlepsz i chyba laepiej tak tak niz abonament. Po 20 minuta 9 groszy w sieci
skorpion
Twardziel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 20 sty 2007, 10:49
Lokalizacja: tutejszy

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości