andzia napisał(a):wybór zawsze ogłupia ala proponuję Plusa.
Wczym jest lepszy od innych?
loisslane napisał(a):Powiem tak: wielokrotnie spotkalam sie z sytuacjami, ze w pomieszczeniach podziemnych (chocby Saksofon) i budynkach o grubych murach zasięg ma tylko Plus. Najgorzej jest tam z Erą i Heyah.
Ale myslę, że oferty sieci są do siebie zbliżone i jak ktoś juz zauważył, najlepiej wybrać tę, z której korzysta najwięcej bliskich i znajomych. To jest po prostu praktyczne.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości