Bezsennosc cd...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez FiDo » niedziela, 14 sty 2007, 02:02

dluuugie noce od tygodnia.. bo za trzy sie sesja zaczyna :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Bonhart » niedziela, 14 sty 2007, 10:15

a ja sie wyspac za cholere nie moge...ile bym nie spal to po obudzeniu czuje sie tak, jak wieczorem przed zasnieciem ....masakra...mam nadzieje, ze to szybko przejdzie, bo czuje sie jakbym w dzien lunatykowal a nie funkcjonowal...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Eonica » niedziela, 14 sty 2007, 23:53

Heh... ciekawe czy dzisiaj zasne ;/
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez minas » poniedziałek, 15 sty 2007, 03:03

ja zasnę dzisiaj tylko nie wiem czy się opłaca,
na te 4 godziny?? ;/
No cóż organizm potrzebuje snu żeby się dobrze goić i ładować nowe siły witalne.
Zaczynam czuć się staro
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez m@rta » poniedziałek, 15 sty 2007, 03:08

ja też niemogę zasnąć,za dużo wrażeń :shock:
Avatar użytkownika
m@rta
Bywalec
 
Posty: 43
Dołączył(a): piątek, 5 sty 2007, 17:56

Postprzez kamila » poniedziałek, 15 sty 2007, 11:58

m@rta napisał(a):ja też niemogę zasnąć,za dużo wrażeń :shock:
jakich wrażeń? miasto puste było nad ranem :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Eonica » poniedziałek, 15 sty 2007, 20:02

WZT napisał(a):
Eonica napisał(a):Heh... ciekawe czy dzisiaj zasne ;/


i jak spisz??? :P :P :D


Wtedy juz spalam... Po jakiś 2 godzinach męczenia się i próbowania zasnąć, przypomniało mi się że mam film, którego nigdy nie mogę oglądnąć do końca, bo zawsze zasypiam w tym samym momencie. Dokładnie po 25 minutach. Hehehe... Jest to film: "Byliśmy żołnierzami" No i się w końcu udało :) Gdzieś ok 2.30 już spalam. :)
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez Jeremiah » poniedziałek, 15 sty 2007, 23:11

Na mnie on działa tak samo :lol:
Jeremiah
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): poniedziałek, 8 sty 2007, 14:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » poniedziałek, 15 sty 2007, 23:37

od ponad tygodnia bardzo pozne kladzenie sie spac. i wczesne wstawanie... to skutkuje

Kamil 23:33:59
idziesz na flesha jutro?
Fido 23:34:06
nie
Fido 23:34:08
po co.. nic nie mam
Fido 23:34:12
aaaaa
Fido 23:34:14
k***a
Fido 23:34:14
tak
Fido 23:34:20
po***alo mi sie a jutro nie czwartek
Fido 23:34:26
k***a
Fido 23:34:28
jakiego flasza?
Kamil 23:33:57
no wlasnie
Kamil 23:33:57
k***a
Kamil 23:33:59
to nie jutro
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Syriusz » wtorek, 16 sty 2007, 10:57

Śpię średnio po 3 lub 4 godziny na dobę i nie mogę nic z tym zrobić. :cry:
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez Jeremiah » wtorek, 16 sty 2007, 13:26

wiem coś o tym, dzis wstalem o 12 w południe więc czeka mnie dl€gi wieczór :)
Jeremiah
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): poniedziałek, 8 sty 2007, 14:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez andzia » wtorek, 16 sty 2007, 19:46

bezsennoś w Koluszkach to nie to samo co bezsennoś we dwoje.
andzia
Rozgrzewa się
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 12 sty 2007, 18:48

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości