Czego się nie robi....

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez McCool » środa, 3 sty 2007, 13:58

nie nagrzewa się nafty, bo może się przypadkiem zapalić :twisted:

nie pije się wódki z gwinta i zapija browarem.

nie wkłada się flaszki bez nakrętki do plecaka.

:)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez loisslane » środa, 3 sty 2007, 14:21

Nie ma się zbyt często racji w dyskusjach z szefem, a jeśli udowodnienie swoich racji jest niezbędne, wykłada się je dyplomatycznie :)
loisslane
 

Postprzez kamila » środa, 3 sty 2007, 16:40

nie smarka się w rękaw :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez loisslane » czwartek, 4 sty 2007, 09:20

Nie jada się rano, na pusty żołądek, wyhodowanej na parapecie mieszanki pikantnych kiełków. Zołądek tego nie lubi
loisslane
 

Postprzez dziewuszka » piątek, 5 sty 2007, 22:55

ministrowa napisał(a):Nie podlewa się kwiatków alkoholem


A co Ty na to, że fikus uwielbia alkohol?

Następnym razem, jak będziesz chciała omninąć kolejkę, to rozejrzyj się za fikusem ;)
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez dziewuszka » niedziela, 7 sty 2007, 21:52

Nie dociska się do siebie palców wybrudzonych "Kropelką"... :twisted:
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez Viviane » wtorek, 9 sty 2007, 20:27

- nie wsypuje sie soli do herbaty;
- nie sika sie na zamknietą deske klozetową;
:oops: :oops: :oops:
Viviane
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 9 sty 2007, 19:46
Lokalizacja: z nie-z-tego-świata

Postprzez McCool » środa, 10 sty 2007, 01:33

Nie pije się zbyt mocnej kawy przed snem. Oj nie.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez McCool » środa, 10 sty 2007, 01:56

Nie jeździ się bez zapasowej gumy! :twisted:

... bo można potem z rowerem na garbie do domu wracać ... ;/
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez kamila » środa, 10 sty 2007, 11:06

Viviane napisał(a):nie sika sie na zamknietą deske klozetową
mi się to przytrafiło :lol: , kiedyś :oops:

nie pluje się do ogórkowej :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Koala » środa, 10 sty 2007, 20:12

kamila napisał(a):
Viviane napisał(a):nie sika sie na zamknietą deske klozetową
mi się to przytrafiło :lol: , kiedyś :oops:

nie pluje się do ogórkowej :twisted:


nie pije jednego piwa tylko min2

żubr wystepuje w stadzie :D
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości