nie pije się wódki z gwinta i zapija browarem.
nie wkłada się flaszki bez nakrętki do plecaka.

ministrowa napisał(a):Nie podlewa się kwiatków alkoholem

kamila napisał(a):mi się to przytrafiłoViviane napisał(a):nie sika sie na zamknietą deske klozetową, kiedyś
![]()
nie pluje się do ogórkowej

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości