Malkontent wybacz mi
ale urzekla mnie twoja historia
moze jakis blog ?
ps. z ta spiskowa teoria dziejow to juz chyba przesada

http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?t=13488 już o tym pisałem jakiś czas temu...
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
Vin napisał(a):Achaja napisał(a):Vincenta napisał(a):Dokładnie Tisaja, z takim sternikiem to nawet na dno.
Ale podlizuchy jesteście, ale macie rację
Jakie podlizuchy ?
Widziałaś foto ?![]()
Malkontent ....... administrator ma zawsze rację.
Semerchet napisał(a):Vin napisał(a):Achaja napisał(a):Vincenta napisał(a):Dokładnie Tisaja, z takim sternikiem to nawet na dno.
Ale podlizuchy jesteście, ale macie rację
Jakie podlizuchy ?
Widziałaś foto ?![]()
Malkontent ....... administrator ma zawsze rację.
Z tą racją to chyba jakiś żart. Forum służy do wymiany poglądów, a ile ludzi tyle zdań, jedne bardziej się pokrywają inne mniej.

Semerchet napisał(a):Niby tak niby nie. Nie wiem po co takie wypowiedzi "twój nick odzwierciedla twoją postawę życiową" jakoś tak lub "załóż sobie bloga". Zwykła arogancja, celowe obrażanie innych, chyba nie o to chodzi na forum ?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości