Twoje konto przekroczyło maksymalną ilość

Jeżeli masz coś ciekawego do zaproponowania i uważasz że może to poprawić funkcjonowanie naszego forum - napisz to tutaj.

Twoje konto przekroczyło maksymalną ilość

Postprzez Budyn » czwartek, 23 lut 2006, 14:17

Twoje konto przekroczyło maksymalną ilość nieprzeczytanych postów: 1000 Zostały usunięte informacje o: 177 nieczytanych postach, z wyjątkiem postów napisanych przez ostatnie: 3 dni.

W każdej chwili możesz skorzystać z wyszukiwarki postów aby odszukać posty napisane w ciągu ostatniego wybranego czasu.



O co biega ???
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez r00t » czwartek, 23 lut 2006, 14:43

... biega o to że forum śledzi nieprzeczytane posty dla każdego użytkownika (pomarańczowe ikony przy forum i topikach)... wiadomo że ta informacja musi być gdzieś zapisana ... no i jest.. w bazie danych... ze względów wydajnościowych i oszczędnościowych forum "pamięta" do 1000 nie przeczytanych postów dla każdego konta... jeżeli ten limit zostanie przekroczony po prostu ignoruje te najstarsze...

Dla użytkownika to jest tylko informacja.. która nie ma większego znaczenia...
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » czwartek, 23 lut 2006, 17:09

WZT napisał(a):
r00t napisał(a):... biega o to że forum śledzi nieprzeczytane posty dla każdego użytkownika (pomarańczowe ikony przy forum i topikach)... wiadomo że ta informacja musi być gdzieś zapisana ... no i jest.. w bazie danych... ze względów wydajnościowych i oszczędnościowych forum "pamięta" do 1000 nie przeczytanych postów dla każdego konta... jeżeli ten limit zostanie przekroczony po prostu ignoruje te najstarsze...

Dla użytkownika to jest tylko informacja.. która nie ma większego znaczenia...


To ja mam podobne pytanie :
dlaczego forum nie odznacza postow w tematach ktore ja juz przegladalem-czesto tak jest ze moje posty tez sa zaznaczone jako nowe posty nie czytane????


no wlasnie, tez to zauwazylem
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez r00t » czwartek, 23 lut 2006, 18:29

jak się skończy czytać trzeba kliknąć "oznacz forum jako przeczytane" ... automat nie zawsze załapuje...
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » czwartek, 23 lut 2006, 19:37

r00t napisał(a):jak się skończy czytać trzeba kliknąć "oznacz forum jako przeczytane" ... automat nie zawsze załapuje...


za duzo roboty, no ale da sie z tym zyc :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » piątek, 24 lut 2006, 17:44

Z tym oznaczeniem tematów jako przeczytane chodzi o to (z tego co zauwazylem) ze działa ono na troche innej zasadzie niz do tej pory. W np zwykłym phpBB wystarczyło kliknąć na temat z nieprzeczytanymi postami aby został on oznaczony jako przeczytany. W phpBB by Przemo działa to na trochę innej zasadzie: jeśli nazbiera się postów nieprzeczytanych w temacie więcej niż jedna strona i gdy klikamy na temat by go odczytać on przenosi nas w miejsce od którego posty są nieprzeczytane, phpBBbyPrzemo widzi, czy przeczytałeś też kolejną stronę tematu z nieprzeczytanymi postami - jeśli nie (skoro nie kliknąłeś na drugą stronę tematu), to wie wtedy, że nie wszystko zostało przeczytane i ciągle widzi temat jako nieprzeczytany.

[ Dodano: 2006-02-24, 17:44 ]
Jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Sędzia Czesław » sobota, 25 mar 2006, 22:58

kosmosky napisał(a):Jest dobrze Panowie :mg:


Nie zapomnijmy o naszych pięknych kobietach
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Sasuke » sobota, 4 sie 2007, 21:15

E tam, powinno to być wyłączone, wiadomo, że niektórzy nie przeczytają wszystkich tematów (gdyby była zakładka erotyczna to tymbardziej), dlatego powinno być to wyłączone moim zdaniem
Avatar użytkownika
Sasuke
Rozgrzewa się
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 4 sie 2007, 11:45
Lokalizacja: ftp


Powrót do :: forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości