eny detaliczne polskojęzycznych wersji systemu Windows Vista będą zaczynać się od 320 zł brutto. Za tą kwotę kupimy edycję Home Basic w wersji OEM - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.
całość tutaj: http://dobreprogramy.com/index.php?dz=15&n=5735
SatH^Raa napisał(a):Slayer to samo wszyscy mówili o XP. A w końcu i tak ludzie się na niego poprzerzucali.
SatH^Raa napisał(a):Slayer to samo wszyscy mówili o XP. A w końcu i tak ludzie się na niego poprzerzucali.

sposobówMist napisał(a):u sumie to zalezy, czy ktos idzie w upowanie kompa dla potrzeb gier i wodotrysków- wówczas os posiadający takowe nie będzie chyba dużym problemem
jeśli nie zamieniamy karty dla dx 10, czy udma 66 na sata (bo i po co?) można spożytkować fundusze na wiele innych, ciekawszychsposobów
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość