Testy psychotechniczne

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Testy psychotechniczne

Postprzez jeepi_srs » sobota, 30 gru 2006, 22:47

Witam.
Może ktoś z Was był na takich testach i mógłby się podzielić informacjami na temat tego egzaminu.
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Slayer » sobota, 30 gru 2006, 23:30

Interesuja Cie zwykle cywilne, do sluzb mundurowych, zwiazane z posiadaniem broni czy badania psychotechniczne kierowcow? Wszystkie maja cechy wspolne, ale w niektorych kladzie sie nacisk na konkretne cechy charakteru/psychiki i umiejetnosci/uzdolnienia.
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Slayer » sobota, 30 gru 2006, 23:38

LoL sorki nie doczytalem ze napisales ze na kierowce :D

Sprawdzaja kojarzenie, inteligencje, nastepnie odpowiadasz na pytania majace stwierdzic Twoje predyspozycje psychiczne, typ osobowosci, cechy charakteru itp. Wszystko jest na czas, pytan jest dosc duzo, niektore wydaja sie banalne i pewnym jest ze beda sie powtarzac w innym sformułowaniu (jezeli beda rozbieznosci w odpowiedziach test automatycznie oblany).

Na kat.C są jeszcze badania na specjalistycznych 'maszynach'. Sprawdzaja tam min. refleks, reakcje, widzenie głębi, widzenie w ciemnosci, ocene odleglosci i szybkosci.
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez jeepi_srs » niedziela, 31 gru 2006, 00:17

Dzieki. Masz moze gdzies przykladowe testy ?
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Slayer » niedziela, 31 gru 2006, 02:09

Niestety nie mam, ale poszukaj na google bo w necie jest tego od cholery... Sam kiedys potrzebowalem i nie bylo problemow ze znalezieniem.
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez dex » czwartek, 4 sty 2007, 18:55

Slayer napisał(a):Na kat.C są jeszcze badania na specjalistycznych 'maszynach'. Sprawdzaja tam min. refleks, reakcje, widzenie głębi, widzenie w ciemnosci, ocene odleglosci i szybkosci.


Witajcie, chciałem tylko dopowiedzieć, że nie tylko na kategorię C, bo na osobówki też ;), np. kiedy chcesz być taksówkarzem musisz obowiązkowo takie testy przejść raz na 5 lat. Ale bez obaw, są spokojnie do przejścia. Ceny na dzień dzisiejszy nie znam i chyba zależne jest od okręgu...
pozdrawiam
dex
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 29 gru 2006, 20:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Slayer » czwartek, 4 sty 2007, 19:44

Zle wiadomosci dla kierowcow z wyzszymi kategoriami (C, C+E, D), przyjdzie Wam zabulic 4tys. złotych i spedzic prawie 300 godzin na szkoleniach, z powodu nowego pomyslu PiS...
LINK
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Slayer » czwartek, 4 sty 2007, 19:46

Wiec jezeli ktos chce wywalic spora kase na takie prawko, to teraz jest dobry moment zeby sie rozmyslic :)

/jesli komus bedzie sie chcialo to prosze 'skleic' te 2 posty, z gory dzieki i sorry./
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Re: Testy psychotechniczne

Postprzez Koala » piątek, 5 sty 2007, 16:42

jeepi_srs napisał(a):Witam.
Może ktoś z Was był na takich testach i mógłby się podzielić informacjami na temat tego egzaminu.

Witajcie, chciałem tylko dopowiedzieć, że nie tylko na kategorię C, bo na osobówki też , np. kiedy chcesz być taksówkarzem musisz obowiązkowo takie testy przejść raz na 5 lat.

byłem i zaliczylem i co 5 lat powtórka koszt ok 150zł lacznie z badaniem dla kierowcow chyba dr Stria sie tym zajmowal z tego co pamietam a reszte robi sie w Koszalinie
test pisemny ok 50pytan + testy psychofizyczne typu ocena odleglosci, predkosci, ciemnia kolorow, dzwiekow, reakcja hamowania itp jak chcesz cos wiecej wiedziec zapraszam na GG
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez jeepi_srs » piątek, 5 sty 2007, 17:31

Rowniez juz jestem po tych testach. Na 10 osob 5 zdalo w tym ja.
Wystarczy zachowac spokoj. 5 godzin siedzenia.
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez arczi » piątek, 5 sty 2007, 20:16

Za pierwszym razem jest najdłużej. Jak idziesz następnym razem w to samo miejsce to już wszystkich badań się nie robi. Jedynie na sprawność (też nie wszystkie) i obowiązkowo ciemnia.
arczi
Nowicjusz
 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 28 paź 2006, 20:44
Lokalizacja: Z Gminy

Postprzez Semerchet » piątek, 5 sty 2007, 21:01

5 zdało na 10 podchodzących ? to zdawalność 50 %. Z tego wynika, że te testy to dosyć skomplikowana sprawa, no i kosztuje sporo.
Avatar użytkownika
Semerchet
Ważniak
 
Posty: 267
Dołączył(a): piątek, 5 sty 2007, 18:38

Postprzez jeepi_srs » sobota, 6 sty 2007, 06:50

Semerchet napisał(a):5 zdało na 10 podchodzących ? to zdawalność 50 %. Z tego wynika, że te testy to dosyć skomplikowana sprawa, no i kosztuje sporo.


widzisz akurat tym razem zdalo 5 na 10. Znajomy mowil ze jak on robil to na 30 zdalo 10. Dla chcacego nic trudnego.
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez arczi » sobota, 6 sty 2007, 23:19

Nie straszcie ludzi. Na tych testach nie jest tak tragicznie. Zależy też gdzie się na nie wybieracie. Nie polecam tu u nas w Kołobrzegu ani w PKS-ie w Koszalinie. Całkiem normalnie jest w takiej poradni wojskowej w Koszalinie. Nie pamiętam adresu ale jak ktoś zechce to na poniedziałek mogę mieć. Pozdrawiam.
arczi
Nowicjusz
 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 28 paź 2006, 20:44
Lokalizacja: Z Gminy

Postprzez jeepi_srs » poniedziałek, 8 sty 2007, 10:50

arczi napisał(a):Nie straszcie ludzi. Na tych testach nie jest tak tragicznie. Zależy też gdzie się na nie wybieracie. Nie polecam tu u nas w Kołobrzegu ani w PKS-ie w Koszalinie. Całkiem normalnie jest w takiej poradni wojskowej w Koszalinie. Nie pamiętam adresu ale jak ktoś zechce to na poniedziałek mogę mieć. Pozdrawiam.


Wlasnie w tej wojskowej bylem i chyba chodzi o podejscie ludzi a nie o ich poziom intelektualny. A adres to Koszalin ul. Zwycięstwa 202
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron