Slayer napisał(a):Na kat.C są jeszcze badania na specjalistycznych 'maszynach'. Sprawdzaja tam min. refleks, reakcje, widzenie głębi, widzenie w ciemnosci, ocene odleglosci i szybkosci.
, np. kiedy chcesz być taksówkarzem musisz obowiązkowo takie testy przejść raz na 5 lat. Ale bez obaw, są spokojnie do przejścia. Ceny na dzień dzisiejszy nie znam i chyba zależne jest od okręgu...
jeepi_srs napisał(a):Witam.
Może ktoś z Was był na takich testach i mógłby się podzielić informacjami na temat tego egzaminu.
Witajcie, chciałem tylko dopowiedzieć, że nie tylko na kategorię C, bo na osobówki też , np. kiedy chcesz być taksówkarzem musisz obowiązkowo takie testy przejść raz na 5 lat.
Semerchet napisał(a):5 zdało na 10 podchodzących ? to zdawalność 50 %. Z tego wynika, że te testy to dosyć skomplikowana sprawa, no i kosztuje sporo.
arczi napisał(a):Nie straszcie ludzi. Na tych testach nie jest tak tragicznie. Zależy też gdzie się na nie wybieracie. Nie polecam tu u nas w Kołobrzegu ani w PKS-ie w Koszalinie. Całkiem normalnie jest w takiej poradni wojskowej w Koszalinie. Nie pamiętam adresu ale jak ktoś zechce to na poniedziałek mogę mieć. Pozdrawiam.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości