*rzucania słów na wiatr
*wracać do gdańska
*gdy tak bradzo mi się nic nie chce, mam wyzuty sumienia, że nic nie robie i mimo to dalej nic nie robie
*gdy ktoś pyta o rzeczy o których nie chcę mówić albo w ogole chce za duzo wiedzieć
*pytania "o czym myslisz?"
*gdy ktoś mi przerywa kiedy mowie
*czasmi tego, że jestem za mało spontaniczna
*momentami akademika, zwlaszcza gdy nie mam ochoty nikogo widziec, a co chwile ktos przylazi do pokoju pogadac
*gdy ktoś za duzo kombinuje
*gdy nie wiem co mam mysleć
*ktos zadaje mi pytanie, a gdy zaczynam odpowiadac nie slucha, zmienia temat, przerywa itp (po co wtedy pyta?!)
*ludzi, ktorzy codziennie pija piwa
