Nie cierpię gdy...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mariol » sobota, 30 gru 2006, 21:22

- gdy sprawdzają się moje obawy.. - nie znoszę tego...

- gdy ktoś przy mnie pali papierosy,
- gdy ktoś mnie uparcie do czegoś namawia,
- gdy mnie ktoś pogania i w końcu na mnie krzyczy,
- gdy trace kontakt z lubianymi osobami...
i tak dalej..., i tak dalej...
Mariol
 

Postprzez RaCiK » sobota, 30 gru 2006, 22:54

-gdy mam nadgodziny w pracy(już 9 dzisiaj leci) i jest sporo do zrobienia :twisted:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez kamila » sobota, 30 gru 2006, 23:05

Ooo, jeszcze nie cierpie jak ktoś mnie opluje w czasie rozmowy i to na twarz, a masakra to juz jest wtedy, gdy w jamie ustnej ten ktoś miał jedzenie [smilie=guns.gif] :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez dziewuszka » niedziela, 31 gru 2006, 00:04

Ktoiś sie wita i wystawia jęzor (emotka) :evil:
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez Bonhart » niedziela, 31 gru 2006, 00:07

gdy nie potrafie dogadac sie z kobietami...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez keeper » niedziela, 31 gru 2006, 00:11

Bonhart napisał(a):gdy nie potrafie dogadac sie z kobietami...


ja tez..bo z nimi sie nie gada :) zaraz mnie panny migotki za kudly wytargaja za ten post :wink:
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Suzy » poniedziałek, 1 sty 2007, 13:56

nie cierpię ciągle mieć rację :x czasem fajnie być naiwną blondynką która we wszystko wierzy a nie wszędzie węszy podstęp lub widzi tylko czarne scenariusze...ciężko się żyje realistom nawet jak wmawiają sobie, że są optymistami :lol:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Bonhart » wtorek, 2 sty 2007, 20:24

gdy mam isc do szpitala...a musze na pare dni ;/
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez voodoo3500 » wtorek, 2 sty 2007, 21:58

oto najważniejsze:
-spóźnialstwa
-dymu z fajek w knajpach
-gdy szef co chwila ma nowy pomysł
-pytań na które odpowiedź jest oczywista
-ludzi których trzeba prosić by oddali kasę którą pożyczyli
-ludzi którzy wypinają się na mnie po tym jak im pomogłem
-poczucia bezsilności
- i jeszcze raz - gdy szef co chwila ma nowy pomysł
Avatar użytkownika
voodoo3500
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): sobota, 4 wrz 2004, 20:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Eonica » wtorek, 2 sty 2007, 23:25

Nie cierpię:
:arrow: swojego "chorego" honoru
:arrow: głupich pytań
:arrow: nocy kiedy nie mogę zasnąć
:arrow: tchórzostwa
:arrow:"owijania w bawełnę"
:arrow: marznąć

No to na razie to wszystko... może jeszcze coś mi się przypomni to dopisze :P
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez pifpaf » środa, 3 sty 2007, 11:29

Nie cierpię:
- obłudy u ludzi
- smutasów
- a przede wszystkim egoizmu
pifpaf
Dyskutant
 
Posty: 167
Dołączył(a): wtorek, 12 gru 2006, 13:53

Postprzez loisslane » środa, 3 sty 2007, 11:42

Nie cierpię mieć w głowie chaosu. Lubię jasne sytuacje, mieć wszystko poukładane i wyjaśnione.
loisslane
 

Postprzez Sylwia » środa, 3 sty 2007, 11:59

*rzucania słów na wiatr
*wracać do gdańska
*gdy tak bradzo mi się nic nie chce, mam wyzuty sumienia, że nic nie robie i mimo to dalej nic nie robie :|
*gdy ktoś pyta o rzeczy o których nie chcę mówić albo w ogole chce za duzo wiedzieć
*pytania "o czym myslisz?"
*gdy ktoś mi przerywa kiedy mowie
*czasmi tego, że jestem za mało spontaniczna
*momentami akademika, zwlaszcza gdy nie mam ochoty nikogo widziec, a co chwile ktos przylazi do pokoju pogadac
*gdy ktoś za duzo kombinuje
*gdy nie wiem co mam mysleć
*ktos zadaje mi pytanie, a gdy zaczynam odpowiadac nie slucha, zmienia temat, przerywa itp (po co wtedy pyta?!)
*ludzi, ktorzy codziennie pija piwa :?
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości