u mnie tez plany dopiero niedawno sie sprecyzowaly...bylo kilka koncepcji i wreszcie wyklarowala sie jedna
w tym roku Sylwester w klubie w Poznaniu, po raz pierwszy będę bawić sie poza Kołobrzegiem, mam nadzieje, że bedzie fajnie
choć dziś właśnie zachciało mi sie zostać w domu i oglądać całą noc filmy
no ale liczę, że za parę godzin nabiorę ochoty na imprezę
