Sylwester - czas już się zastanowić gdzie i dlaczego ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez barmaid » niedziela, 31 gru 2006, 10:48

No dla zwirzaków to ból...moj pies wchodził do wanny.... A i tak najgorzej maja gołębie na rynkach.... ;/
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Mafi » niedziela, 31 gru 2006, 14:00

No to już wiem. Jak na ostatnią chwilę mi się nie odwidzi, to szykuję się mała, lekko zakrapiana wyżerka z rodzicami i tym miłym akcentem zaczynamy Sylwestrowy wieczór. A potem wyjście na tańce w miłych dla ucha rytmach. Ale to już poza domem i bez rodziców ;p

Jak będzie to się okaże jutro.

Życzę wszystkim miłej zabawy. :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez yennefer » niedziela, 31 gru 2006, 15:06

u mnie tez plany dopiero niedawno sie sprecyzowaly...bylo kilka koncepcji i wreszcie wyklarowala sie jedna :D
w tym roku Sylwester w klubie w Poznaniu, po raz pierwszy będę bawić sie poza Kołobrzegiem, mam nadzieje, że bedzie fajnie :twisted:
choć dziś właśnie zachciało mi sie zostać w domu i oglądać całą noc filmy :lol:
no ale liczę, że za parę godzin nabiorę ochoty na imprezę :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Bonhart » niedziela, 31 gru 2006, 15:10

salatka juz prawie gotowa :)

zaraz do sklepu po rum, cole i jakas przekaske :)


i ok 18 trzeba bedzie zaczac przygotowania :)
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości