postanowienia noworoczne....

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

postanowienia noworoczne....

Postprzez Bonhart » niedziela, 31 gru 2006, 14:22

ja chcialbym sobie postanowic, ze bede bardziej mily dla ludzi...a mniej wredny...


no i, ze w koncu do pracy pojde... :)


a Wy jakie macie postanowienia :?:
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Mafi » niedziela, 31 gru 2006, 14:32

- zaręczyć się
- wyjść za mąż
- urodzić córkę ew. syna
- napisać licencjat
- obronić licencjat
- przefarbować włosy
- odzyskać "figurę"
- zrobić prawo jazdy
- wyimprezować się
- zasadzić drzewo :lol: [a co... też mogę, nie? :D ]
- zapisać się na magisterkę do innego miasta
- spędzić wakacje w kołobrzegu
- ... i wiele wiele innych...

*** kolejność przypadkowa :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Bonhart » niedziela, 31 gru 2006, 14:43

ale boicie sie tych postanowien


ja jeszcze mam zamiar wyjechac...najlepiej do Wroclawia...ew. inne duze miasto...ale jak to bedzie to sie jeszcze okaze...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Bonhart » niedziela, 31 gru 2006, 14:59

skorp!on napisał(a):Znaleźć taką lolitę, ktora ze mną wytrzyma do końca życia :)


hmmm...zycze powodzenia :lol:
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez K@sia » niedziela, 31 gru 2006, 15:02

-wyjść za mąż......... :D
-obronić się na 5..........
-znaleźć dobrze płatną pracę..........
-wyjechać na wakacje.........
-być milszym dla ludzi...(jeśli odwdzięczą się tym samym... :P )
-schudnąć jakieś 5 kg....
-dotrzymywać danych obietnic...... :D
-zrobić coś szalonego....
-nie przeklinać innych kierowców.......

Hmmm.....chyba wszystko :P
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez Bonhart » niedziela, 31 gru 2006, 15:54

wyprowadzka to juz nie postanowienie...to pewnosc...im szybciej tym lepiej....
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Trojan » niedziela, 31 gru 2006, 16:21

rzucić palenie definitywnie , nie wkurzać już matki
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez Olga » niedziela, 31 gru 2006, 17:16

Cały czas waham się między dwoma wykluczającymi się postanowieniami [smilie=hmmm.gif] "Zrobić coś, zrobiś jakis krok i spróbować..." albo "zapomniec i żyć dalej" :lol: Ciężki wybór... mam czas do północy :p Może jakoś uda mi się wybrać to co właściwe ;)

Wyraźnie skłaniam się ku bramce nr 1 :roll: Pożyjemy zobaczymy :)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez EKG » niedziela, 31 gru 2006, 17:47

Od dzisiaj zero alkoholu. Kropka. Chciałbym za rok napisać, że wytrzymałem. :wink:
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez james » niedziela, 31 gru 2006, 17:53

nie wierz nigdy kobiecie - moje postanowienie :wink:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron