no i, ze w koncu do pracy pojde...
a Wy jakie macie postanowienia


[a co... też mogę, nie?
]

)

"Zrobić coś, zrobiś jakis krok i spróbować..." albo "zapomniec i żyć dalej"
Ciężki wybór... mam czas do północy
Może jakoś uda mi się wybrać to co właściwe
Pożyjemy zobaczymy 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości