Idę na "domówkę" do kumpeli...ma być około 20 osób więc zapowiada sie fajna impreza....
Muzyka, szampan, wino, i śpiew....
czegóż chcieć więcej.... 
czegóż chcieć więcej.... 
Dlaczego?
a poza tym o 3 w nocy czeka mnie prawdopodobnie podróż do Gdańska

Kreacje? a dajcie spokoj... wystarczy ,ze w Swieta odstrzelilam sie w sukienke i wszysycy komorkami zdjecia robili, bo nikt by nie uwierzyl 
keeper napisał(a):Sylwester z rodzicami i znajomymi, klub z muzyka lat 80-tych co by sobie mama z tata potanczyliKreacje? a dajcie spokoj... wystarczy ,ze w Swieta odstrzelilam sie w sukienke i wszysycy komorkami zdjecia robili, bo nikt by nie uwierzyl

Flo napisał(a):keeper napisał(a):Sylwester z rodzicami i znajomymi, klub z muzyka lat 80-tych co by sobie mama z tata potanczyliKreacje? a dajcie spokoj... wystarczy ,ze w Swieta odstrzelilam sie w sukienke i wszysycy komorkami zdjecia robili, bo nikt by nie uwierzyl
to ja poprosze odbitki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości