Nie cierpię gdy...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Nie cierpię gdy...

Postprzez dziewuszka » sobota, 30 gru 2006, 15:20

Ktoś:

- siada mi na poduszke...
- slodzi mi kawę lub herbatę...
- grzebie mi w torebce..

:twisted:
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez Bonhart » sobota, 30 gru 2006, 15:22

- ktos udaje madrego( a ma IQ 40)
- ktos sie mnie pyta gdzie ide i kiedy wroce
- gdy mam kaca(raz na rok)
- gdy musze sobie jedzenie zrobic
- gdy musze wczesnie wstac
i tak dlugo mozna :)
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez kamila » sobota, 30 gru 2006, 15:25

gdy ktoś namiesza, namiesza w moim życiu i sobie odchodzi jak gdyby nigdy nic, ale na szczęście mam już to za sobą i będę się broniić całą swą piersią, żeby nie dopuścić już do takich sytuacji, to trochę wynika z mojej głupoty, no ale cóż.. :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » sobota, 30 gru 2006, 15:57

- ktos puszcza strzalki
- wysyla lancuszki
- pisze "powiedz cos ciekawego"
- pisze, mowi "o czym pogadamy"
- ktos umawia sie a przed godzina 0 rezygnuje
- wodka jest ciepla
- ludzie zachowuja sie jak w zoo
- boli mnie bark
- ktos naduzywa ironii wobec mnie
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez K@sia » sobota, 30 gru 2006, 15:59

- gdy ktoś przychodzi jak cos chce a potem wypina na mnie d.... :wink:
- ktoś kłamie w żywe oczy,
- ktoś pali przy mnie śmierdzące papierochy,
- stare babcie sapią i chrząkają mi nad głową w autobusie bo siedzę na ich ulubionym miejscu (pomimo że jest wiele wolnych miejsc...),
- panie z Urzędu Skarbowego czepia się że zapomniałam postawić kropki albo krzyżyka w odpowiedniej kratce....
- panie w dziekanacie mówią mi ze teraz maja przerwę na kawę i mam przyjść później....
- dopada mnie zły nastrój i płaczę bez powodu obżerając sie przy tym czekoladom....

Pewnie jeszcze sporo rzeczy mogłabym wymienić.... :P
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez MadziUlka » sobota, 30 gru 2006, 16:50

- ktoś kłamie w żywe oczy
- mam pustą lodówkę
- mam pełno egzaminów w jedym terminie
- ktoś robi mi foty w momecie kiedy ja nie mam na to ochoty
- chcę coś kupić a w sklepie tego nie ma..
- brakuje mi kasy..
- muszę jechać pociągiem 5 h do domku
- nie wiem o czymś o czym powinnam wiedzieć..

a co dalej to napiszę jak mi sie coś jeszcze przypomni :P
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Elfik » sobota, 30 gru 2006, 17:08

Ja w sumie nie cierpię tego samego co Wy: palenia papierosów, pań w dziekanacie, urzędników, złośliwych staruszek, marudzenia, zimna itd. :)
Od siebie dodam, że nie znoszę kiedy ktoś stoi nade mna i co chwilę przypomina, że mam coś zrobić. Sama wiem najlepiej co i kiedy zrobię, pamięc mam dobrą, a takie trucie tylko mnie wkurza
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez barmaid » sobota, 30 gru 2006, 17:21

- moje dziecko jest chore,
- mężczyźni nie kontroluja stanu upojenia alkoholowego,
- moj mąż pyta po raz setny danego dnia.... "Nie wiesz gdzie jest....." :lol:
- muszę się spieszyć,
- ktoś mi przerywa oglądanie "Mody na sukces" pytaniami.... "czyje to dziecko, kto to jest ten w zielonym, a czy ta nie była kiedys z tym?" etc.
- kobiety płaczą przez mężczyzn,
- w sklepie bezpardonowo wciska się kit,
- ktoś bezpodstawnie zadziera nosa ;)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez kazió » sobota, 30 gru 2006, 17:30

nie cierpie:

-najbardziej : czekac
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez McCool » sobota, 30 gru 2006, 19:47

Hm... taki temat w sam raz dla frustratów :D

- nie lubię, gdy muszę zapieprzać przez całe miasto, żeby kupić jakąś pierdołę, której nigdzie indziej nie mogę dostać;
- że w niedziele są zamknięte wszystkie interesujące mnie sklepy;
- gdy ktoś jest miły tylko po to, aby załatwić w ten sposób swój interes;
- kiedy nie stać mnie na browara;
- nie lubię obietnic bez pokrycia i tym samym ludzi, którzy tak postępują;
- robienia ludzi w jajo;
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez cichy » sobota, 30 gru 2006, 20:16

nie cierpie nie cierpiec :P ... w sencie nie cierpie musiec cierpiec :P ;)
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez kurczaczek » sobota, 30 gru 2006, 20:39

+ agresywnych, pijanych mężczyzn,
+ niepunktualności,
+ nie dotrzymywania danego słowa,
+ nie nawidze, kiedy mój mężczyzna nie opuszcza po sobie klapy w totalecie :twisted:
+ kiedy moim bliskim dzieje sie krzywda a ja nie moge im w tym pomóc
+ ludzi zawistnych którzy za wszelką cenę probują wejśc w kogoś związek z brudnymi butami
+ wszechobecnej korupcji którą doświadczam
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości