Vin napisał(a):e tam
najlepiej w lozku z pilotem albo z czekolada
jak w lozku no to chyba nie tylko z pilotem
no chyba, ze z pilotem z krwi i kosci

tym razem będzie spokojniej..Biały napisał(a):FiDo napisał(a):Olcia napisał(a):![]()
![]()
miałaś wtedy bardzo.. no.. ten.. efektowne wejściei wszyscy Cie zapamiętali
to mi sie wrylo w pamiec na stale![]()
![]()
![]()
Ja tez pamiętamTo był prawdziwy WJAZD NA IMPREZE
w domku będziem topić smutki w butelce wó.. e ten.. wody procentowej.. 
w wersji danish, zobaczymy czy mi sie spodoba.Achaja napisał(a):Flo napisał(a):Achaja napisał(a):ja w gronie przyjaciół u Zainteresowanej![]()
![]()
![]()
![]()
tylko spokojnie sie tam malolaty bawcieNie przesadzajcie z alkoholem
Obiecuje, ze będę grzeczna

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości