Sylwester - czas już się zastanowić gdzie i dlaczego ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Bonhart » piątek, 29 gru 2006, 11:44

Vin napisał(a):e tam
najlepiej w lozku z pilotem albo z czekolada :P


jak w lozku no to chyba nie tylko z pilotem :wink:

no chyba, ze z pilotem z krwi i kosci :wink:
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Vin » piątek, 29 gru 2006, 11:45

z pilotem
zwyczajnym pilotem
i czekolada

:D
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Biały » piątek, 29 gru 2006, 17:34

FiDo napisał(a):
Olcia napisał(a)::lol: :lol:
miałaś wtedy bardzo.. no.. ten.. efektowne wejście :P i wszyscy Cie zapamiętali :twisted:


to mi sie wrylo w pamiec na stale :lol: :lol: :lol: :lol:


Ja tez pamiętam :P To był prawdziwy WJAZD NA IMPREZE :)
Biały
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): środa, 23 cze 2004, 15:59

Postprzez Mariol » piątek, 29 gru 2006, 22:15

Biały napisał(a):
FiDo napisał(a):
Olcia napisał(a)::lol: :lol:
miałaś wtedy bardzo.. no.. ten.. efektowne wejście :P i wszyscy Cie zapamiętali :twisted:


to mi sie wrylo w pamiec na stale :lol: :lol: :lol: :lol:


Ja tez pamiętam :P To był prawdziwy WJAZD NA IMPREZE :)
tym razem będzie spokojniej.. :) w domku będziem topić smutki w butelce wó.. e ten.. wody procentowej.. :)
Mariol
 

Postprzez BLAaa » piątek, 29 gru 2006, 22:22

Sylwester od wielu lat po raz pierwszy w domu, przy jakims whiskey... Albo przy zwykłej czystej.
Powód banalny, ale jakże szczęśliwy - nie mamy z kim zostawić malucha (wiek 5 miesięcy :))
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Budyn » piątek, 29 gru 2006, 22:23

wszystko gotowe jutro stroimy sale i jazda bedzie gruba impreza :)))
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Quit » sobota, 30 gru 2006, 09:30

A w tym dziwnym kraju nie ma tradycji "wychodzenia" na wielkie bale (przynajmniej w mojej okolicy), ludziska siedza na "domowkach" (oczywiscie nie wszyscy), kameralnie, raczej co roku w tym samych gronie, zmieniaja tylko miejsce imprezki. Jak sie ma sprawdzonych znjaomych, to moze byc super. Imprezy plenerowe w sensie "zlot amatorow darmowych fajerwerkow" owszem sa, ale przybywaja srednio licznie ludziska.
Zatem..... domowka w tym roku :) w wersji danish, zobaczymy czy mi sie spodoba.
Quit
 

Postprzez RaCiK » sobota, 30 gru 2006, 09:54

kupię litra i pójdę go wypić w piwnicy :twisted:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Bonhart » sobota, 30 gru 2006, 10:48

hmmm...ja juz chyba wiem gdzie...ale nie wiem do konca z kim...

i znowu bedzie mnie glowa bolec...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Flo » sobota, 30 gru 2006, 15:08

Achaja napisał(a):ja w gronie przyjaciół u Zainteresowanej :D :beer: :wino: :drunk: [smilie=yoji.gif]


tylko spokojnie sie tam malolaty bawcie :twisted: Nie przesadzajcie z alkoholem :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » sobota, 30 gru 2006, 15:10

Achaja napisał(a):
Flo napisał(a):
Achaja napisał(a):ja w gronie przyjaciół u Zainteresowanej :D :beer: :wino: :drunk: [smilie=yoji.gif]


tylko spokojnie sie tam malolaty bawcie :twisted: Nie przesadzajcie z alkoholem :lol:


Obiecuje, ze będę grzeczna :P


reszta nastek i nastkow tez :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości