Sylwester - czas już się zastanowić gdzie i dlaczego ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez hinata » środa, 29 lis 2006, 15:46

hmmmmm jak wypali to moze Gdańsk... kto to wie?? :D :D :D
pozyjemy zobaczymy.. 8)
Avatar użytkownika
hinata
Dyskutant
 
Posty: 128
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 01:38

Postprzez RaCiK » środa, 29 lis 2006, 16:59

najprawdopodobniej spędzę sylwka w Gdańsku z narzeczoną i przyjaciółmi.. :twisted:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez hinata » środa, 29 lis 2006, 22:02

RaCiK napisał(a):najprawdopodobniej spędzę sylwka w Gdańsku z narzeczoną i przyjaciółmi.. :twisted:


"z narzeczoną" :?: :?: czy ja Racik o czyms nie wiem..??
no pieknie... co tu sie wyprawia?
Avatar użytkownika
hinata
Dyskutant
 
Posty: 128
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 01:38

Postprzez Miki » czwartek, 30 lis 2006, 10:22

A ma ktoś jescze jakieś inne propozycje sylwka?
Miki
Ważniak
 
Posty: 207
Dołączył(a): środa, 29 lis 2006, 12:19

Postprzez RaCiK » piątek, 1 gru 2006, 19:15

hinata napisał(a):
RaCiK napisał(a):najprawdopodobniej spędzę sylwka w Gdańsku z narzeczoną i przyjaciółmi.. :twisted:


"z narzeczoną" :?: :?: czy ja Racik o czyms nie wiem..??
no pieknie... co tu sie wyprawia?


Hyh, Ania, nie spędzasz ze mną 24h na dobę, ale spoko, na wesele Cię zaproszę(razem z Gruchą będziesz mogła zawitać ) :twisted:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Eonica » sobota, 2 gru 2006, 00:37

RaCiK napisał(a):
hinata napisał(a):
RaCiK napisał(a):najprawdopodobniej spędzę sylwka w Gdańsku z narzeczoną i przyjaciółmi.. :twisted:


"z narzeczoną" :?: :?: czy ja Racik o czyms nie wiem..??
no pieknie... co tu sie wyprawia?


Hyh, Ania, nie spędzasz ze mną 24h na dobę, ale spoko, na wesele Cię zaproszę(razem z Gruchą będziesz mogła zawitać ) :twisted:


Hehehe... a tak się zarzekałeś, że już się nie zejdziecie... :) Ale cieszę się, że Wam się udało :)
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez kacper » poniedziałek, 4 gru 2006, 23:59

Zakopane Zakopane
kacper
Mistrz klawiatury
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 4 gru 2006, 23:48

Postprzez hinata » wtorek, 5 gru 2006, 15:17

RaCiK napisał(a):
hinata napisał(a):
RaCiK napisał(a):najprawdopodobniej spędzę sylwka w Gdańsku z narzeczoną i przyjaciółmi.. :twisted:


"z narzeczoną" :?: :?: czy ja Racik o czyms nie wiem..??
no pieknie... co tu sie wyprawia?


Hyh, Ania, nie spędzasz ze mną 24h na dobę, ale spoko, na wesele Cię zaproszę(razem z Gruchą będziesz mogła zawitać ) :twisted:


no no Raciczny nie spedzam z toba 24 h bo niby jak..??? :) :) :) :)
no sam mam odpowiedz.. :P no ale git jest na weselichu bede na pewno.. 8) 8) 8)
a kiedy ono sie odbedzie :?: :D
Avatar użytkownika
hinata
Dyskutant
 
Posty: 128
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 01:38

Postprzez rymek » czwartek, 28 gru 2006, 23:44

Ma ktos jeszcze gdzies jakies wolne miejsca zeby sie wcisnac ? (=
Avatar użytkownika
rymek
Twardziel
 
Posty: 103
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez loisslane » piątek, 29 gru 2006, 09:49

gdzie? w wielkim mieście

dlaczego? bo: ""W wielkim mieście niebo jasne
i wiadomo żyć nie łatwo
w wielkim mieście
oto widać idą ludzie przy wystawach
i o cudzie myślą i nareszcie
nad głowami anioł leci od tej pory
komuś w życiu będzie znacznie lepiej
kto nie poznał tych radości
niech spróbuje
znów pokochać kogoś jeszcze prościej

i ja
doczekam kiedyś takiej chwili
i nie mogę się nadziwić
że ja
doczekam tego dnia....."

:D
loisslane
 

Postprzez kamila » piątek, 29 gru 2006, 10:51

są dwie opcje, idę za głosem ludu, mówi się, że nie ważne gdzie, a z kim się spędza tę noc :roll:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » piątek, 29 gru 2006, 11:42

e tam
najlepiej w lozku z pilotem albo z czekolada :P
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości