pozyjemy zobaczymy..

hinata napisał(a):RaCiK napisał(a):najprawdopodobniej spędzę sylwka w Gdańsku z narzeczoną i przyjaciółmi..
"z narzeczoną"![]()
czy ja Racik o czyms nie wiem..
no pieknie... co tu sie wyprawia?

RaCiK napisał(a):hinata napisał(a):RaCiK napisał(a):najprawdopodobniej spędzę sylwka w Gdańsku z narzeczoną i przyjaciółmi..
"z narzeczoną"![]()
czy ja Racik o czyms nie wiem..
no pieknie... co tu sie wyprawia?
Hyh, Ania, nie spędzasz ze mną 24h na dobę, ale spoko, na wesele Cię zaproszę(razem z Gruchą będziesz mogła zawitać )
Ale cieszę się, że Wam się udało 
RaCiK napisał(a):hinata napisał(a):RaCiK napisał(a):najprawdopodobniej spędzę sylwka w Gdańsku z narzeczoną i przyjaciółmi..
"z narzeczoną"![]()
czy ja Racik o czyms nie wiem..
no pieknie... co tu sie wyprawia?
Hyh, Ania, nie spędzasz ze mną 24h na dobę, ale spoko, na wesele Cię zaproszę(razem z Gruchą będziesz mogła zawitać )
?
no ale git jest na weselichu bede na pewno..


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości