jeepi_srs napisał(a):Gdzie mozna pozyskac nazwe firmy budowlanej, ktora prowadzi prace na Jerzego przy wykladaniu chodnikow ?


WZT napisał(a):Budyn napisał(a):to chyba normalne jak u mnie wykladali w miejscowosci to tez tak to wygladalo dostaja marna kase za to wiec nadciagaja godziny pracy a zeby szbyciej mijalo to sobie walna kielona
ew. jescze jakas inna firme podnajma ktora to bedzie ukladac- tak bylo umnie na ulicy....
A moze sprobowac ich z tzw. partyzanta-podejsc do nich i grzecznie zapytac sie dla kogo pracuja??
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości