Gdzie się dowiedzieć ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Gdzie się dowiedzieć ?

Postprzez jeepi_srs » środa, 27 gru 2006, 13:09

Gdzie mozna pozyskac nazwe firmy budowlanej, ktora prowadzi prace na Jerzego przy wykladaniu chodnikow ?
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Gdzie się dowiedzieć ?

Postprzez Flo » środa, 27 gru 2006, 14:19

jeepi_srs napisał(a):Gdzie mozna pozyskac nazwe firmy budowlanej, ktora prowadzi prace na Jerzego przy wykladaniu chodnikow ?


w UM albo jesli nalezy chodnik pod spoldzielnie to wlasnie tam :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez jeepi_srs » środa, 27 gru 2006, 14:22

Widzisz tam nikt nic nie wie. Wielkie odsylanie.
Caly problem polega na tym, ze w podworku trwa wykladanie drogi i miejsc parkingowych "kostkami". Wszystko bylo by ok jesli robotnicy byli by trzezwi, a oni dzien w dzien nawaleni. I tak trwa to wykladanie juz 4 tygodnie jak mozna byloby ten remont zrobic w poltora. Masakra
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Quit » środa, 27 gru 2006, 22:14

A co sie bedziesz sam stresowac.....wyslij im Inspekcje Pracy, albo policje jak sa nawaleni, juz oni znajda firme, ktora do tej bandy pasuje. :evil:
Quit
 

Postprzez jeepi_srs » czwartek, 28 gru 2006, 10:21

Widzisz policja moze ich sprawdzic na alkomatach, ale tylko wtedy kiedy oni sami wyraza zgode na przeprowadzenie testu. A ma ktos numer do PIP`u ?
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez loisslane » czwartek, 28 gru 2006, 10:25

Panstwowa Inspekcja Pracy
Oddział w Koszalinie, tel. 094 348 80 70 (centrala), zgłaszanie wypadków: 502 511 192
koszalin@szczecin.oip.pl

voila :)
loisslane
 

Postprzez jeepi_srs » czwartek, 28 gru 2006, 10:52

senkju :)
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Budyn » czwartek, 28 gru 2006, 13:37

to chyba normalne jak u mnie wykladali w miejscowosci to tez tak to wygladalo dostaja marna kase za to wiec nadciagaja godziny pracy a zeby szbyciej mijalo to sobie walna kielona
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez jeepi_srs » czwartek, 28 gru 2006, 22:29

WZT napisał(a):
Budyn napisał(a):to chyba normalne jak u mnie wykladali w miejscowosci to tez tak to wygladalo dostaja marna kase za to wiec nadciagaja godziny pracy a zeby szbyciej mijalo to sobie walna kielona


ew. jescze jakas inna firme podnajma ktora to bedzie ukladac- tak bylo umnie na ulicy....


A moze sprobowac ich z tzw. partyzanta-podejsc do nich i grzecznie zapytac sie dla kogo pracuja??


tak. dali przyklad jak wychodzilem smieci wywalic. "nie zamykaj drzwi" mowie ze juz sie zamknely "no kur.."
Watpie zeby byli skorzy do polemiki
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez padalec_ » czwartek, 28 gru 2006, 22:58

Ja też jestem wrażliwcem. Jak słyszę robotników używających niecenzuralnych słów, to dostaję gęsiej skórki.
padalec_
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): czwartek, 13 lip 2006, 17:43

Postprzez Bonhart » czwartek, 28 gru 2006, 23:00

padalec_ napisał(a):Ja też jestem wrażliwcem. Jak słyszę robotników używających niecenzuralnych słów, to dostaję gęsiej skórki.



serio... kurcze niezly jestes :wink:
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez jeepi_srs » piątek, 29 gru 2006, 00:29

padalec_ napisał(a):Ja też jestem wrażliwcem. Jak słyszę robotników używających niecenzuralnych słów, to dostaję gęsiej skórki.


:lol: nie no bez przesady. poprostu wiem wtedy ze nie ma co dyskutowac
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Elfik » piątek, 29 gru 2006, 00:56

Daj znać jak poszło"doprowadzanie do porządku" robotników.
Gdyby z tą inspekcja się nie udało, to jak zauważysz, że akurat zaczynają sączyć jakieś piwko na drugie śniadanie zadzwoń do straży miejskiej. Oni chętnie wypisują mandaty za picie w miejscach publicznych i różne podobne przewinienia.
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez gderliwy » piątek, 29 gru 2006, 23:05

Może panowie prostej linii nie potrafią utrzymać bez piwka? Prawdziwego fachowca, nie "fuchowca" to teraz trzeba z Irlandii sprowadzać.
gderliwy
Rozgrzewa się
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 29 gru 2006, 22:59

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości