Zlooooooooooooooooooooooooooot

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Syriusz » poniedziałek, 25 gru 2006, 14:08

Zmieścimy się tam wszyscy???
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez Flo » poniedziałek, 25 gru 2006, 14:09

Syriusz napisał(a):Zmieścimy się tam wszyscy???


bez problemu :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » wtorek, 26 gru 2006, 13:35

nie zapomniec o zlocie :D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bonhart » wtorek, 26 gru 2006, 13:36

wlasnie...zlot...heh trzeba pojsc sie piwka napic... a jednej osobie musze postawic :wink:

i poznac pare osob... ehehe
Ostatnio edytowano wtorek, 26 gru 2006, 13:37 przez Bonhart, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez cushu » wtorek, 26 gru 2006, 13:56

Flo napisał(a):
Syriusz napisał(a):Zmieścimy się tam wszyscy???


bez problemu :twisted:


jestes pewny? Wczoraj bylo tyle ludzi, ze momentami nie mozna bylo ruszyc reka :lol:
W ogole jest tam jakis platny wstep, czy cos w ten desen?
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Bonhart » wtorek, 26 gru 2006, 13:56

zlot chyba za free wejscie ??
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Bonhart » wtorek, 26 gru 2006, 14:03

WZT napisał(a):
Bonhart napisał(a):zlot chyba za free wejscie ??


Kazdy zlot jest za free...a jeslli bedzie platny to co idziemy w plener??? :P


ja tam moge wszedzie isc :P byle paliwo bylo :wink:
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Bonhart » środa, 27 gru 2006, 05:34

SatH^Raa napisał(a):No ten... Całkiem, całkiem było, no nie? :P
Można już chyba temat odkleić.


mozna ??

ale bylo calkiem milo... :P
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Flo » środa, 27 gru 2006, 09:08

SatH^Raa napisał(a):No ten... Całkiem, całkiem było, no nie? :P
Można już chyba temat odkleić.



:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Slayer » środa, 27 gru 2006, 10:36

Flo napisał(a):
Syriusz napisał(a):Zmieścimy się tam wszyscy???


bez problemu :twisted:


g* prawda :P
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez kołysanka » środa, 27 gru 2006, 10:36

najpierw miałam nie iść bo były inne plany... potem złapałam doła i w ogóle nie chciałam iść... a potem to już pamiętam tuptane oczekiwanie na spóźnione otwacie Anti, dziki (spragniony :D ) tłum przy barze i:
- masę śmiechu,
- opowieści różnej treści,
- tańce, hulanki, swawole... [smilie=yoji.gif] i tu uwaga, bo trzeba koniecznie odnotować ku potomności, że były momenty gdy absolutnie nikt ze zlotowiczów nie siedział :D
- WZT z szufelką i zmiotką :P
- zdobyczną czekoladę :lol:
- znikające kule bilardowe :shock: :D
- lampy błyskowe i powalające ujęcia [smilie=snap.gif]
- interesującą organizację WC dla pań :lol: :oops:
- zadziwiająco szybki upływ czasu :roll:

a oprócz tego co z pewnością pominęłam, to najbardziej pamiętam całą doborową forumową zgraję, której za ten zlot i to co się tam działo baaaardzo dziękuję :roll: [smilie=group.gif] :D
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kulA » środa, 27 gru 2006, 10:42

bylem krotko, ale bylem, z roznych wzgledow musialem wczesniej sie zmywac, ale swoja obecnosc zaznaczylem, jak z kazdej imprezy mam jedno gejowskie zdjecie :) plan wykonany :wink:
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości