NataliaW napisał(a):EmDeKa napisał(a):
Dorszyk. To jest to. Ha!![]()
Też dobry


palce lizac

WZT napisał(a):a ja wam sie dziwie jak mozecie ryby jesc-one sa paskudne i tylko swieta oraz podczas postu mozna mnie do zjedzenia ryb zmusic...


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości