A, Ty jak zabijesz swojego karpia?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Syriusz » poniedziałek, 25 gru 2006, 20:20

NataliaW napisał(a):
EmDeKa napisał(a):
Dorszyk. To jest to. Ha! :roll:


:spoko: :D




Też dobry :P
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 25 gru 2006, 21:47

e tam nie znacie sie :P
ze smazonych to tylko antar ;)
wedzone- makrela i losos ;)
a dorsz...w postaci kotlecikow rybnych w pomidorach :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez EmDeKa » poniedziałek, 25 gru 2006, 21:55

redlovebloodgirl napisał(a):tylko antar


to jakiś rodzaj baterii??

redlovebloodgirl napisał(a):wedzone- makrela...


Fakt. Uwielbiam wędzoną makrelkę, ale to... podobno sama rtęć i ołów :twisted:

Smacznego and Happy New Year :twisted:

ps. Mr. Dorszyk rulez :lol:
EmDeKa
 

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 25 gru 2006, 22:04

Em- 'ryba polarna, biale mieso, podobno ma biala krew, bez osci. Mieso wilgotne ale nie tluste' to mowie ludziom, ktorzy pytaja sie o nia na smazalni :lol: palce lizac :P

ps-a u mnie karp zginal w altance za domem...nic nie widzialam, nic nie slyszalam ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez PIOTRGAN » poniedziałek, 25 gru 2006, 22:08

u mnie z braku laku ( karpia) były filety z Pangi :)


Polecam
Avatar użytkownika
PIOTRGAN
Ważniak
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa, 23 lis 2005, 22:06
Lokalizacja: Z POD MIASTA

Postprzez rex » wtorek, 26 gru 2006, 01:26

a propo śledzi .. jakie to byly potrawy w 13. posterunku? .. śledz z mlekiem, sledz zmieszany, sledz z podłogi ...
Avatar użytkownika
rex
Mistrz klawiatury
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 29 wrz 2006, 19:52
Lokalizacja: Szczecin/Kołobrzeg

Postprzez Bonhart » wtorek, 26 gru 2006, 01:53

WZT napisał(a):a ja wam sie dziwie jak mozecie ryby jesc-one sa paskudne i tylko swieta oraz podczas postu mozna mnie do zjedzenia ryb zmusic...


niektore sa dobre...bez przesady :)

taki pstrag pyszny...albo halibut...

o sledziku nie zapominajac :)
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez rex » wtorek, 26 gru 2006, 01:58

i tak najlepszy jest węgorz .. swoją drogą Lindser robi dobre pasty kanapkowe .. np. z makreli, z łososia, z tuńczyka, z krewetek .. ostatnio pojawiły sie z dorsza i z grenadiera :)
Avatar użytkownika
rex
Mistrz klawiatury
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 29 wrz 2006, 19:52
Lokalizacja: Szczecin/Kołobrzeg

Postprzez Mafi » wtorek, 26 gru 2006, 11:30

W tym roku u mnie w domu to nawet karpia nie było :D Dorsz w różnej postaci. Rybę podziobałam dopiero wczoraj... wcześniej czasu nie miałam ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez EKG » wtorek, 26 gru 2006, 11:48

Karp niestety nie wchodzi w rachubę, dla mnie wigilia, to uszka, barszcz, pierogi z kapustą, dorsz po grecku. Jak to wszystko "załaduje" do brzucha , to reszta potraw dla mnie nie istnieje. I jak dla mnie to 12 potraw można spokojnie zredukować bo i tak mi n się nie mieszczą i tylko się marnuje. :wink: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez gderliwy » piątek, 29 gru 2006, 23:08

Karp przeżył ale pstrągi nie i nikt mnie nie przekona do karpia jak mam pstrąga na stole.
gderliwy
Rozgrzewa się
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 29 gru 2006, 22:59

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości