Pirat czy nie?

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Pirat czy nie?

Postprzez Pitagoras » środa, 13 gru 2006, 16:40

Pitagoras
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 19 gru 2003, 12:06

Postprzez Bonhart » czwartek, 14 gru 2006, 12:03

I tak juz piractwa nic nie zatrzyma... walka z wiatrakami
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Slayer » czwartek, 14 gru 2006, 15:51

Nieprawda, nie ma juz takiego poczucia bezkarnosci jak 3-4 lata temu... Autentycznie sa zatrzymania, przeszukania, rekwirowanie sprzetu, dlugotrwale i meczace rozprawy i wyroki.
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Bonhart » niedziela, 24 gru 2006, 02:01

Slayer napisał(a):Nieprawda, nie ma juz takiego poczucia bezkarnosci jak 3-4 lata temu... Autentycznie sa zatrzymania, przeszukania, rekwirowanie sprzetu, dlugotrwale i meczace rozprawy i wyroki.


ale ta sa poszczegolne przypadki...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Slayer » niedziela, 24 gru 2006, 12:13

Bonhart napisał(a):
ale ta sa poszczegolne przypadki...


Tak samo zapewne moili uzytkownicy Koszalinskiego Huba sieciowego... A potem bylo prawie 200 przeszukan, aresztowania, zabezpieczanie sprzetu komputerowego... Warto potem placic 10k za nielegalnego Windowsa?
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Slayer » niedziela, 24 gru 2006, 12:18

mówili* :)
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez kulA » niedziela, 24 gru 2006, 12:28

Slayer napisał(a):
Bonhart napisał(a):
ale ta sa poszczegolne przypadki...


Tak samo zapewne moili uzytkownicy Koszalinskiego Huba sieciowego... A potem bylo prawie 200 przeszukan, aresztowania, zabezpieczanie sprzetu komputerowego... Warto potem placic 10k za nielegalnego Windowsa?

warto miec legalnego windowsa i juz
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Bonhart » niedziela, 24 gru 2006, 15:24

kulA napisał(a):
Slayer napisał(a):
Bonhart napisał(a):
ale ta sa poszczegolne przypadki...


Tak samo zapewne moili uzytkownicy Koszalinskiego Huba sieciowego... A potem bylo prawie 200 przeszukan, aresztowania, zabezpieczanie sprzetu komputerowego... Warto potem placic 10k za nielegalnego Windowsa?

warto miec legalnego windowsa i juz


bo ten system jest gowniany...i jeszcze placic za niego...ehh
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Slayer » niedziela, 24 gru 2006, 16:36

Dobre pytanie :)

btw. Czemu uwazasz ze jest gówniany? Przeciez jest prosty w oblsudze, wyznacza swiatowe standardy, jest dosc przyjazny dla uzytkownika, kompatybilny, wszystko jest pisane pod niego.
Ma dziury? Fakt, ale jaki system ich nie ma.

Dla mnie powaznymi mankamentami Windowsa jest cena, dosc spory apetyt na RAM i ew. brak reakcji MS na niektore bledy krytyczne.
Ale nie zmienia to faktu ze XP jest dosc dobrym systemem, jezeli dla kogos jest malo stabilny to zawsze moze zdecydowac sie na Win 2k.
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez kulA » niedziela, 24 gru 2006, 17:42

Bonhart napisał(a):
kulA napisał(a):
Slayer napisał(a):
Bonhart napisał(a):
ale ta sa poszczegolne przypadki...


Tak samo zapewne moili uzytkownicy Koszalinskiego Huba sieciowego... A potem bylo prawie 200 przeszukan, aresztowania, zabezpieczanie sprzetu komputerowego... Warto potem placic 10k za nielegalnego Windowsa?

warto miec legalnego windowsa i juz


bo ten system jest gowniany...i jeszcze placic za niego...ehh

warto miec legalnego zamiast pirata, nie namawiam nikogo do korzystania z windowsa, jesli ci sie nie podoba to przerzuc sie na inny, sa darmowe, a zeby miec legalnego windowsa wcale nie koniecznie trzeba za niego placic, ja za swojego nie zaplacilem ani grosza, choc fakt ze mam go tylko na okreslony czas
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Flo » niedziela, 24 gru 2006, 23:44

Slayer napisał(a):
Bonhart napisał(a):
ale ta sa poszczegolne przypadki...


Tak samo zapewne moili uzytkownicy Koszalinskiego Huba sieciowego... A potem bylo prawie 200 przeszukan, aresztowania, zabezpieczanie sprzetu komputerowego... Warto potem placic 10k za nielegalnego Windowsa?


7k i 2 lata zawiasow :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Slayer » poniedziałek, 25 gru 2006, 01:13

Napewno nie 10k? Slyszalem ze liczy sie 10 krotnosc wartosci orginału.
Orginal stoi w okolicach tysiaka.

btw. rekwiruja tez dysk twardy, byly nawet przypadki ze brali calego kopma (gdy byl np. zaplombowany).
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Następna strona

Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości