Znalazłem coś takiego
http://www.forumwideo.pl/viewtopic.php?t=19015
Slayer napisał(a):Nieprawda, nie ma juz takiego poczucia bezkarnosci jak 3-4 lata temu... Autentycznie sa zatrzymania, przeszukania, rekwirowanie sprzetu, dlugotrwale i meczace rozprawy i wyroki.
Bonhart napisał(a):
ale ta sa poszczegolne przypadki...
Slayer napisał(a):Bonhart napisał(a):
ale ta sa poszczegolne przypadki...
Tak samo zapewne moili uzytkownicy Koszalinskiego Huba sieciowego... A potem bylo prawie 200 przeszukan, aresztowania, zabezpieczanie sprzetu komputerowego... Warto potem placic 10k za nielegalnego Windowsa?
kulA napisał(a):Slayer napisał(a):Bonhart napisał(a):
ale ta sa poszczegolne przypadki...
Tak samo zapewne moili uzytkownicy Koszalinskiego Huba sieciowego... A potem bylo prawie 200 przeszukan, aresztowania, zabezpieczanie sprzetu komputerowego... Warto potem placic 10k za nielegalnego Windowsa?
warto miec legalnego windowsa i juz
Bonhart napisał(a):kulA napisał(a):Slayer napisał(a):Bonhart napisał(a):
ale ta sa poszczegolne przypadki...
Tak samo zapewne moili uzytkownicy Koszalinskiego Huba sieciowego... A potem bylo prawie 200 przeszukan, aresztowania, zabezpieczanie sprzetu komputerowego... Warto potem placic 10k za nielegalnego Windowsa?
warto miec legalnego windowsa i juz
bo ten system jest gowniany...i jeszcze placic za niego...ehh
Slayer napisał(a):Bonhart napisał(a):
ale ta sa poszczegolne przypadki...
Tak samo zapewne moili uzytkownicy Koszalinskiego Huba sieciowego... A potem bylo prawie 200 przeszukan, aresztowania, zabezpieczanie sprzetu komputerowego... Warto potem placic 10k za nielegalnego Windowsa?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość