

Mafi napisał(a):qrczak napisał(a):Karp pływa w wannie do czasu aż się nie utopi. Umiera sam, bez niczyjej pomocy.
yyy... to karp się może utopić? znaczyyy... ryba się topi?
SatH^Raa napisał(a):qrczak napisał(a):No w pewnym momencie przestaje pływać w wodzie w wannie, więc chyba się topi. Tak myślę.
Poza tym, są rzeczy na tym świecie, które się fizjologom nie śniły.
No dobra, nich będzie. Ale przynajmniej na dno nie idzie.
i po żydowsku.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości