"pod", powiedzmy ze pod, koncert byl raczej kameralny, malo miejsca wiec nie bylo tancow, taka specyfika klubu, a Mumio to dobrzy znajomi Natanaela i przyszli zobaczyc ich w akcjiWZT napisał(a):kulA napisał(a):no i po koncercie Natanaela, ciekawie bylo, z ciekawostek powiem/napisze ze na koncercie zagoscil kabaret mumio
na scenie czy pod?






I do kina bym sobie też poszła... chyba się na to zdecyduję