imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kulA » środa, 20 gru 2006, 15:48

WZT napisał(a):
kulA napisał(a):no i po koncercie Natanaela, ciekawie bylo, z ciekawostek powiem/napisze ze na koncercie zagoscil kabaret mumio :)


na scenie czy pod?
"pod", powiedzmy ze pod, koncert byl raczej kameralny, malo miejsca wiec nie bylo tancow, taka specyfika klubu, a Mumio to dobrzy znajomi Natanaela i przyszli zobaczyc ich w akcji
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Mafi » środa, 20 gru 2006, 17:37

Dzisiaj domowo... ale drinkuję [Tiss... Twoje zdrowie.]
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Suzy » środa, 20 gru 2006, 17:53

mmmrrrrrr kto wie co przyniesie ta noc :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez keeper » środa, 20 gru 2006, 19:35

Z Ktosiem szalejemy po sklepach. Wybieramy tylko te czynne 24 h, no bo wiecie...tam sie
zabladzi, a to z domu sie za pozno wyjdzie, no i takie tam... :oops:
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Suzy » czwartek, 21 gru 2006, 16:41

...po wczorajszym dłłluuugiiim powrocie z kina do domu dziś marzę tylko o relaksującej kąpieli i odrobinie świętego spokoju :wstyd:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez cushu » piątek, 22 gru 2006, 17:03

Wreszcie strzelby z Brixton powrocily do miasta, czyli bedziemy wszedzie gdzie warto byc stawiajac sobie tylko jeden cel... nigdy nie wydoroslec i zrobic wszystko, zebysmy ta noc mogli opowiadac przez lata, na rowni z cala reszta.. :twisted:
Zapowiada sie dlugi pozytywny wieczor.. :wink:
Boze jak ja kocham zamieniac sie w to male dziecko przepelnione miloscia :lol:

You can crush us
You can bruise us
But you'll have to answer to
Oh-the guns of Brixton
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Suzy » piątek, 22 gru 2006, 18:56

...błąkając się po barach może załapię się na rewanż w lotki :roll:

...nastrój piątkowego szaleństwa czas zacząć ... najpierw tylko oczywiście kierunek łazienka :lol: :wink:
Ostatnio edytowano piątek, 22 gru 2006, 18:57 przez Suzy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kamila » piątek, 22 gru 2006, 18:57

Suzy napisał(a):nastrój piątkowego szaleństwa :wink:
ja mam głupawke, ciężki przekaz dzis będzie :lol: , ale szalony, to fakt, hi hi..
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Suzy » piątek, 22 gru 2006, 18:59

kamila napisał(a):
Suzy napisał(a):nastrój piątkowego szaleństwa :wink:
ja mam głupawke, ciężki przekaz dzis będzie :lol: , ale szalony, to fakt, hi hi..


damy radę diablico :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Whiskey » piątek, 22 gru 2006, 20:39

Miała być latarnia, ale przed świętami pewno nie będzie zbyt wielkiego wypasu. A w niedzielę pasterka, to dopiero będzie się działo :D
Avatar użytkownika
Whiskey
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): piątek, 22 gru 2006, 13:55
Lokalizacja: się biorą emeryci?

Postprzez Olga » sobota, 23 gru 2006, 19:33

Szykuje się miły następny tydzień :roll: Najpierw zlot, potem imprezka 'szczątkowo gimnazjalna' :p ;) ....a potem jeśli się uda to może jakiś wypad na tańce [smilie=mml.gif] I do kina bym sobie też poszła... chyba się na to zdecyduję ;)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kamila » sobota, 23 gru 2006, 19:35

kto wie? kto wie? ;)

spadam, paaaaa, miłego wieczorka :D
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Peny » sobota, 23 gru 2006, 23:12

a wieczorek byl mily.. w dobrym towarzystwie... wsrod "swoich" sympatycznie :D oczywiscie w tawernie :]
jutro bedzie pasterka :D :D :D
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez kulA » sobota, 23 gru 2006, 23:40

wczoraj latarnia, dzis fidlers, do wtorku przerwa, teraz czas dla rodziny :)
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości