studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kazió » piątek, 15 gru 2006, 10:44

heh tylko ,ze mnie ta perspektywa nie cieszy :)
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez kulA » piątek, 15 gru 2006, 16:23

kazió napisał(a):heh tylko ,ze mnie ta perspektywa nie cieszy :)

mnie akurat cieszy, co prawda radosc jest mocno zaklocona, ale generalnie cieszy, raz na pare miesiecy warto odwiedzic to miasto
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kulA » piątek, 15 gru 2006, 18:06

WZT napisał(a):
kulA napisał(a):
kazió napisał(a):heh tylko ,ze mnie ta perspektywa nie cieszy :)

mnie akurat cieszy, co prawda radosc jest mocno zaklocona, ale generalnie cieszy, raz na pare miesiecy warto odwiedzic to miasto


marudy- ja wogoel za swoim miastem nie tesknie i co dziwne nawet mnie tam nie ciagnie....

za miastem tez nie, bo niby za czym, troche za morzem, troche za garstka ludzi
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez FiDo » piątek, 15 gru 2006, 18:11

mi szczerze mowiac tez sie nie chce jechac..
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kamila » piątek, 15 gru 2006, 21:27

wracajcie, wracajcie :D , Fido musimy się spotkać, więc wiesz.. ;)
sąsiadka, musimy się wybrać na "kąsanie" z Anią :D

nic nie umiem, porażka, czuje sie jak głąb kapuściany 8)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez james » wtorek, 19 gru 2006, 14:58

kolezanki i koledzy studenci. moze wiecie czy istnieje szansa na to by uzyskac urlop dziekanski w polowie pierwszego roku (w kazdym razie w pierwszym roku)?? :roll: moze chociaz jakies sporadyczne wyjatki?dotyczy U.szczecinskiego jak cos :wink:
dzieki za pomoc
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Peny » wtorek, 19 gru 2006, 16:00

james napisał(a):kolezanki i koledzy studenci. moze wiecie czy istnieje szansa na to by uzyskac urlop dziekanski w polowie pierwszego roku (w kazdym razie w pierwszym roku)?? :roll: moze chociaz jakies sporadyczne wyjatki?dotyczy U.szczecinskiego jak cos :wink:
dzieki za pomoc

napewno panie w dziekanacie udziela Ci wyczerpujacej informacji na ten temat :)

hmmm jeszcze tylko 2 dni i przerwa swiateczna po ktorej polowinki i... sesja? :cry: heh, ale nie jest zle.. :twisted:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez kulA » wtorek, 19 gru 2006, 17:18

james napisał(a):kolezanki i koledzy studenci. moze wiecie czy istnieje szansa na to by uzyskac urlop dziekanski w polowie pierwszego roku (w kazdym razie w pierwszym roku)?? :roll: moze chociaz jakies sporadyczne wyjatki?dotyczy U.szczecinskiego jak cos :wink:
dzieki za pomoc

raczej nie, po prostu trzeba bedzie zdawac jeszcze raz, na jedno wyjdzie w sumie
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kazió » środa, 20 gru 2006, 11:14

juz myslalem ze tylko mnie nie chce sie jechac do KGu :spoko: nie jade wiec :)
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez kulA » środa, 20 gru 2006, 15:49

kazió napisał(a):juz myslalem ze tylko mnie nie chce sie jechac do KGu :spoko: nie jade wiec :)

nie tylko Tobie, jak juz pisalem, chce sie spotkac z rodzicami, bratem i garstka znajomych, bo co jest w tym kolobrzegu? nic
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Martius » czwartek, 21 gru 2006, 07:45

ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
etyka zdana :!: :!: :!: :!: :!: :!:
8)
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez kamila » czwartek, 21 gru 2006, 20:02

w sobote mam termin oddania pracy, a ja jeszcze nic nie napisałam, nawet po polsku :shock: :niepewny:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez sonia » piątek, 22 gru 2006, 10:58

james napisał(a):kolezanki i koledzy studenci. moze wiecie czy istnieje szansa na to by uzyskac urlop dziekanski w polowie pierwszego roku (w kazdym razie w pierwszym roku)?? :roll: moze chociaz jakies sporadyczne wyjatki?dotyczy U.szczecinskiego jak cos :wink:
dzieki za pomoc


Z tego co wiem to urlop dziekański można wziąść dopiero po pierwszym roku.
sonia
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 22 gru 2006, 10:16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości