Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez Tisaja » piątek, 15 gru 2006, 08:18
Dziiiwna fotka-wiem..
Ale dłuuugo mnie tu może nie być..

-

Tisaja
- Gwiazdor
-
- Posty: 1686
- Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
- Lokalizacja: Wyszłam z morza
- Gadu-Gadu: 6759706
przez Flo » piątek, 15 gru 2006, 08:35
tancowala igla z nitka, ale gdzie igla?

-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez Vin » sobota, 16 gru 2006, 18:10
to bedzie moj nowy avatar
jak sie troche zmniejszy

-

Vin
- Uzależniony
-
- Posty: 2101
- Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49
przez FiDo » sobota, 16 gru 2006, 18:16
ministrowa napisał(a):FiDo napisał(a):Kauczu nic sie nie zmieniasz:P
ktos nowy by sie zdekonspirowal, bo nudno

i na mnie przyjdzie czas

, bo się jeszcze nie dekonspirowałam
no to dawaj dawaj!! szybko, bo niedlugo wyjezdzam

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez kamila » sobota, 16 gru 2006, 19:09
Vin napisał(a):to bedzie moj nowy avatar jak sie troche zmniejszy
Vin, to Ty?

, co takie małe?

-
kamila
- Arcymistrz
-
- Posty: 4036
- Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
- Lokalizacja: kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 0
przez Vin » sobota, 16 gru 2006, 19:21
kamila napisał(a):Vin napisał(a):to bedzie moj nowy avatar jak sie troche zmniejszy
Vin, to Ty?

, co takie małe?

no
a jakos tak sie zrobilo samo małe
-

Vin
- Uzależniony
-
- Posty: 2101
- Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49
przez Flo » sobota, 16 gru 2006, 19:43
ja tam juz ją widzialem od gory do dolu na zywo

-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez FiDo » sobota, 16 gru 2006, 22:46
Flo napisał(a):ja tam juz ją widzialem od gory do dolu na zywo

wow! moge Cie dotknac?

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Mafi » niedziela, 17 gru 2006, 11:52
Vinnnnnnnnn...
Prawie jesteś do siebie podobna
Fajne... ale życiu bym Cię nie poznała... chociaż pewnie o to chodziło

-

Mafi
- Gwiazdor
-
- Posty: 1634
- Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 5335991
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości