Ale dłuuugo mnie tu może nie być..

ministrowa napisał(a):FiDo napisał(a):Kauczu nic sie nie zmieniasz:P
ktos nowy by sie zdekonspirowal, bo nudno
i na mnie przyjdzie czas, bo się jeszcze nie dekonspirowałam

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 12 gości