[wynajme]?? - pytanie odnosnie sali/mieszkania na sywlka

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

[wynajme]?? - pytanie odnosnie sali/mieszkania na sywlka

Postprzez japro » piątek, 15 gru 2006, 22:45

Mam takie skromne pytanie czy macie moze namiary na ludzi ktorzy chca wynajac jakies mieszkanie/sale na sylwka. Zalezy mi na tym aby mozna bylo tam zmiescic od 15-20 osob i zeby nie byla to super mega wygorowana cena.

Z gory thx za pomoc
japro
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): czwartek, 8 sty 2004, 15:34
Lokalizacja: z piekla

Postprzez hinata » piątek, 15 gru 2006, 22:53

Od razu Ci mowie kolego ze na wynajecie czegos w tej chwili to jest raczej niemozliwe...
bo wiekszosc sal czy mieszkan jest juz zarezerwowana... o takich rzeczach, wybacz ale mysli sie troszeczke wczesniej... bo teraz bedzie naprawde ciezko.. :) ja sama maialm problem w tamtym roku...
ale zycze powodzenia :)
Avatar użytkownika
hinata
Dyskutant
 
Posty: 128
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 01:38

Postprzez japro » piątek, 15 gru 2006, 22:57

wiem troche pozno ale mam znajomych ktory bez problemu (3 dni) temu znalezi sale. Popytali to tu to tam i gotowe:). Kto pyta niebladzi;p
japro
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): czwartek, 8 sty 2004, 15:34
Lokalizacja: z piekla

Postprzez hinata » piątek, 15 gru 2006, 23:04

japro napisał(a):wiem troche pozno ale mam znajomych ktory bez problemu (3 dni) temu znalezi sale. Popytali to tu to tam i gotowe:). Kto pyta niebladzi;p


też prawda.. :D :D :D
czyli jednym slowem temat zamkniety :D :D
Avatar użytkownika
hinata
Dyskutant
 
Posty: 128
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 01:38

Postprzez japro » sobota, 16 gru 2006, 15:15

to co nikt nie ma pomyslu :(??
japro
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): czwartek, 8 sty 2004, 15:34
Lokalizacja: z piekla

Postprzez hinata » sobota, 16 gru 2006, 18:45

przykro mi
Avatar użytkownika
hinata
Dyskutant
 
Posty: 128
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 01:38

Postprzez Eonica » niedziela, 17 gru 2006, 00:15

hinata napisał(a):Od razu Ci mowie kolego ze na wynajecie czegos w tej chwili to jest raczej niemozliwe...
bo wiekszosc sal czy mieszkan jest juz zarezerwowana... o takich rzeczach, wybacz ale mysli sie troszeczke wczesniej... bo teraz bedzie naprawde ciezko.. :) ja sama maialm problem w tamtym roku...
ale zycze powodzenia :)


Hahaha... :lol: Trzy dni przed sylwkiem szukać sali do wynajęcia... to trzeba być wariatami... to trzeba być nami :lol:
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez Bonhart » niedziela, 17 gru 2006, 00:16

Eonica napisał(a):
hinata napisał(a):Od razu Ci mowie kolego ze na wynajecie czegos w tej chwili to jest raczej niemozliwe...
bo wiekszosc sal czy mieszkan jest juz zarezerwowana... o takich rzeczach, wybacz ale mysli sie troszeczke wczesniej... bo teraz bedzie naprawde ciezko.. :) ja sama maialm problem w tamtym roku...
ale zycze powodzenia :)


Hahaha... :lol: Trzy dni przed sylwkiem szukać sali do wynajęcia... to trzeba być wariatami... to trzeba być nami :lol:


mow za siebie :P
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Eonica » niedziela, 17 gru 2006, 11:23

KaucZ napisał(a):
Eonica napisał(a):Hahaha... :lol: Trzy dni przed sylwkiem szukać sali do wynajęcia... to trzeba być wariatami... to trzeba być nami :lol:

dokonali niemozliwego ;p
i tak wychodze z załozenia, ze o takich rzeczach mysli sie duuuuzo wczesniej :P


Ano... podołaliśmy tej misji :) Przy czym ubaw był nie z tej ziemi :lol:
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości