Sniło mi się, że...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Lili » sobota, 9 gru 2006, 19:06

Moj sen dzisiejszy??
Snilo mi sie ze jestem w domku letnim tylko szkoda ze z rodzina hehe:D:D
Avatar użytkownika
Lili
Coś tam napisał
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 27 paź 2006, 14:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Bonhart » niedziela, 10 gru 2006, 11:16

a mi sie snila dzis impreza z ktorej dopiero co wrocilem przed snem po 3...dziwne


i ze jedno piwo pije dwie minuty... i duuuzo tego w snie wypilem...


pewnie dlatego mam takiegooo kaca :P
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Syriusz » niedziela, 10 gru 2006, 12:36

LATO! Śniło mi się lato. :) :) :)
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez kamila » poniedziałek, 11 gru 2006, 18:40

grałam w rozbieranego pokera, hmmm.. zgadnijcie czy wygrałam? :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 11 gru 2006, 18:42

kamila napisał(a):grałam w rozbieranego pokera, hmmm.. zgadnijcie czy wygrałam? :lol:



hmmmmmmmmmm :lol: :wink:
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez McCool » wtorek, 12 gru 2006, 00:00

była mi się śniła...
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Bonhart » wtorek, 12 gru 2006, 00:01

McCool napisał(a):była mi się śniła...


mi tez sie snila po rozstaniu

to minie :wink:
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez kamila » wtorek, 12 gru 2006, 00:04

Bonhart napisał(a):
McCool napisał(a):była mi się śniła...
mi tez sie snila po rozstaniu
to minie :wink:
albo i nie :wink:

a w pokera przegrałam :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bonhart » wtorek, 12 gru 2006, 00:04

juz przegralas...pokaz :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez McCool » wtorek, 12 gru 2006, 00:05

Bonhart napisał(a):
McCool napisał(a):była mi się śniła...


mi tez sie snila po rozstaniu

to minie :wink:

ehh... nocna osmętnica :D trzeba się uporać z tym co było...
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Suzy » wtorek, 12 gru 2006, 20:26

...śniło mi się, że jakiś facet podszedł do mnie w ciemnym zaułku i oznajmił, że dusi kobiety... :shock: ja przyspieszyłam kroku i starając się zacząć uciekać stwierdziłam, że nie potrafię biegać :shock: do tego na ulicy spotkałam w samochodzie pewnego mojego uroczego Ktosia, który widząc mnie zmieszany oznajmił mi, że nie może mnie zabrać do samochodu, bo ma komplet razem z pewną śliczną blondynką i że zadzwoni wieczorem :shock: co za sen... :?

chyba lepiej włączę sobie jakiś film 8) a jutro do pracy zamiast taksi pobiegnę truchcikiem :wink:

człowiek uczy się na doświadczeniach choćby sennych.... chyba :|
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kamila » czwartek, 14 gru 2006, 08:08

okropny miałam sen, straszny, wolałabym stać w majtkach przy -10 stopniach na dworzu, śmierdząca czosnkiem, cebulą, szczypiorkiem (Oooo..a zjadłabym sobie szczypiorek :lol: ), wysmarowana smalcem niż śnić o :suchy: .. (zresztą), bleee
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bonhart » czwartek, 14 gru 2006, 10:57

ja gralem w siatkowke jako libero...wszystkie pilki podbijalem tylko co z tego jak w mojej druzynie byly jakies chinczyki i sie dogadac z nimi nie moglem...

a na przeciw mnie Brazylia... a chcialem wygrac :)
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez hinata » piątek, 15 gru 2006, 22:55

snilo mi sie ze jestem uwieziona we wlasnym lozku nie moglam ruszyc zadna czesc ciala.. jedynie co moglam robic to lezec i czekac na ratunek... :( 8)
Avatar użytkownika
hinata
Dyskutant
 
Posty: 128
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 01:38

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron